Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne "könnyebb"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne "könnyebb"? Vélemények érdekelnének.

Figyelt kérdés

Zárkózott ember vagyok. Nem engedek közel túl sok embert magamhoz, még a szüleimet se, távolságtartó vagyok szinte mindenkivel. Ez igaz minden jellegű kapcsolatomra, így párkapcsolati téren is ez a helyzet. Nyár elején megismertem valakit, akit azt hiszem, túl közel engedtem magamhoz. Eleinte minden jól ment, de az utóbbi 1-1.5 hónapban már nem. Nem is keressük egymást szinte. De az okát nem tudom miért.

Azt hiszem beleszerettem, bár ezt magamnak is nehéz beismernem. Viszont semmire nem megyek már ezzel.

Nem tudom mit érzek, fájdalom, düh, csalódottság.. talán.

Szóval a kérdésem valami olyasmi lenne, hogy mit tudok csinálni a semmin kívül?


2012. nov. 28. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk keresd meg és beszélj vele,tisztázzátok a dolgokat,vagy zárjátok le,így szerintem sokkal könnyebb neked is,meg neki is :))
2012. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most ez el is úszott, tessék megtanulni kinyitni a világ felé. Kezdetben magadra kell erőltetned. Utána már mindig könnyebb lesz.
2012. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beszélni kellene, igen. Csak nem tudom, hogyan kezdjem. Meg nyitnom is kellene, igen. Ez már végülis olyasmi lett volna, és "magamra se kellett erőltetni". De elakadt..


A válaszokért köszönet.

2012. nov. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!