Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány chaten sokat használja h ":D" meg "xD" akkor valóban viccesnek találja amiket mondok neki v csak illemből írja?

Figyelt kérdés
Valóságban is nevetne rajtuk? Mondjuk szerintem viccesnek találja de a mai lányokról tudom h nagyon sokat "xD"-znek :D
2012. nov. 28. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetek többségében ami olyan 90% csak reflexből nyomja be.
2012. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy csak mert ilyen netes világban élünk és minden hülyeségen viháncol össze vissza...
2012. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat aki élőben is össze-vissza nevetgél, én meg lesek h még semmi poénosat nem mondtam :D De szeritem is chaten kicsit túlzásba viszik sokan.
2012. nov. 28. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez már csak úgy jön alapból :D nyilván persze nem minden mondat végére írják oda, de azért azt sem jelenti, hogy csak téged tüntetett ki a XD-kkel.
2012. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok ha olyannak írok ":D"t és "xD"t akit bírok akkor igen valóban nevetek a monitor előtt főleg ha vicceset ir vagy olyan képet mutat :)
2012. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha olyan a csaj mondjuk eléggé bele tudok jönni a nevettetésbe, de ez már nekem is gyanús amikor mindenre írják h ":DDDDDD" meg "xDDDDDxdxdxd" és hasonlók :D

Bár volt már h szólt h állítsam le magam mert már megfullad a röhögéstől :D

2012. nov. 28. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:

':D' az mondat végén mindig ott van, megszokásból, kivéve ha nagyon komoly témáról van szó.

A ':DDDDDDDD' az nálam vagy az hogy vicces, vagy nem tudok már mást írni.

2012. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, még erre is gondoltam h nem tudnak mit írni, mert olyankor ezt írják és megint én jövök.. micsoda igazságtalanság :/
2012. nov. 28. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 20f vagyok, és megszokásból csinálom... :D

Valahogy így! :)

2012. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!