Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez természetes?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 2-3 hónapja járunk, mindketten le akarunk feküdnénk egymással, de nem lehet, mert hozzánk nem jöhet,

náluk pedig nincs ajtó, ki-be mászkálnak, csak egy függöny van :S Akármikor átmegyek, elkezdünk csókolózni, és teljesen felizgul meg minden, de nem történhet semmi :/ Ugye milyen kellemetlen helyzet?? Legalább is én úgy érzem magam, mert látom hogy mennyire be van indulva és akarná.

Meg persze én is, de közönség előtt azért nem.

Még az elején úgy, nem is volt jelentősége a dolognak,

de úgy érzem, hogy ő már nem bírja tovább... Én ki tudom

várni, hogy legyen olyan alkalom, hogy ketteseben legyünk,

de ő nem!! Van, hogy átmegyek, köszönünk, eltelik 10 perc

és csókolózás közbe teljesen beindul, úgy áll neki, hogy felül kilóg már a gatyából :DD

Olyan ösztönösen rám mászik meg minden és az egész olyan,

mintha csak imitálnánk, hogy szexelünk. Ruhában.

Meg közbe petting néha, egy kis ez egy kis az, meg félni kell, hogy nehogy bejöjjenek. Ez így nagyon gáz szerintetek? Meddig fogja bírni?? Ha már most ez van.


17/L


2012. nov. 28. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
*feküdni
2012. nov. 28. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kerestek más helyet?
2012. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy írtad, azt a "meddig bírja még"-et, mintha a te hibád lenne, hogy nem tudok lefeküdni, mert mindig van ott valaki. Kénytelen bírni, nagyközönség előtt mégsem lehet. Tudom milyen érzés, nekem is ez volt a volt barátommal, a mostani viszont egyedül lakik, vele nem lesz ilyen gondom (még nem feküdtünk le 2 hónap után, de már nehezen bírja, én is akarom már lassan :))


Amúgy pedig várakozás után annál jobb lesz, ha le tudtok majd feküdni, anélkül, hogy bárki otthon lenne, szerintem ne aggódj! :)


18L

2012. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Holdfiú ***** válasza:
ha annyira bevan indulva magának ne parázzatok 3 perc alatt végez is magának xD de egyépként ki is tudnátok bérelni egy szobát márha diákmunkáztok vagy valami vagy azis megoldás lehet ha nálaaludtok és hajnalba mikor mindenki alszik vagy házibuliba vagy lépcsőházba sok megoldás van
2012. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szereljen fel ajtót a függöny helyére.. bazzeg :D
2012. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!