Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az kizáró ok, ha egy fiú extrém lusta, komfort, és kényelemmániás?

Figyelt kérdés
c'est la vie

2012. nov. 29. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez gáz, az ilyet messzire elkerülöm.
2012. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azaz egy trehány disznó, de elvárja hogy rend legyen körülötte?

Nem élnék közös háztartásban ilyen emberrel, az kizáró ok lenne.

2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolatban ne gondolkozz,vagy ha mégis nősülnél,bejárónőt is vegyél fel,mert cselédek nem vagyunk.
2012. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem az
2012. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

xD Ez nehezebb lesz mint hittem.


Akkor már vágom , mér csak 3 hónap volt a max amennyit egy lány kibírt mellettem. Pedig 20 már elmúltam.

Pedig én próbáltam kedves lenni, de ez az eszméletlen lustaság mindig eluralkodik fölöttem. Ilyenkor rendszerint mindent a fejemhez vág a csaj h én mekkora egy trehány...stb vagyok, aztán hazamegy anyucihoz én meg ott maradok a lakásomban 1edül egy romhalmaz közepette.:D

2012. nov. 29. 13:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Most is ez történt, de nem akarom h esimét megismétlődjön.



esetleg vmi tipp

2012. nov. 29. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, ha valakinek igénye van a rendre, tehát szúrja a szemét a kupi, akkor hogyhogy nem érez késztetést, hogy tegyen ellene?

Ha csak sziplán trehány valaki, de nem zavarja, akkor keressen egy hasonló párt, aki szintén jól elvan a romhalmazban.

2012. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát sztem az lesz, h megkérek egy takarítónőt.


De ettől még nem sok minden változik, itt alapvetően ezzel a lezser semmittevő életstílusommal van bajuk, h olyan vagyok mintha semmi se érdekelne, még ő sem.

2012. nov. 29. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
de ebben mi a jó neked?
2012. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam ez biztosan kizáró ok lenne, mert én meg nem vagyok ugyan rendmániás, de szeretem a rendet. Viszont én teszek is érte, hogy rend legyen a lakásban. A párom kicsit rendetlenebb, mint én, de simán rá lehet venni őt is a rendrakásra. És egyébként pedig megosztjuk a házimunkát is, mindig besegít nekem.


Szóval bocs, de nekem az extrém lusta, komfort és kényelemmániás srác már az igénytelen kategóriába tartozik...

2012. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!