Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el neki hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ma elmondtam barátomnak akivel 2 hete járok, hogy nem olyan amilyennek képzeltem, nem tetszik 1-2 tulajdonsága ( önbizalomhiány, töketlenség.) és ugysem tud rajta változtatni,mert ő ilyen, és nem is akarom hogy változzon mert más téren is vannak hiányosságai...

Korrekt mód elmondtam neki hogy én nem érzek iránta szerelmet és ö erre idöt kért hogy bizonyitson. Én nem akarok idöt, de ezt nem érti meg. Nem érezném magam jól vele azalatt az idö alatt, ezt tudom. Hihetetlen mód idegesit a jelleme, (hasonlit volt barátomra is..)

Mit tegyek? Adjak neki idöt a változtathatatlan változásra vagy mondjam meg neki szívtelenül hogy hagyjon békén és punktum?


2010. márc. 28. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 hét? Az semmi, simán változni fog ha szeret. Adj neki időt. Te is érzel valamit irándta gondolom, ha összejöttetek. Ha nem, na akkor inkább hagyd el, ne hülyítsd.
2010. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szeretet , de csak mint haver. Ezt mondtam neki is, mondtam neki hogy jobb ha hülyitem?!!??

2 hét alatt volt pár alkalom amikor ugy éreztem talán talán valamit megmozgatott bennem, de aztán semmi. :(

Sajnálom nagyon, de már nem hinném hogy akarnék tőle akármit is.:( Szóval azt mondod adjak neki időt.. Hmm.. átgondolom tanácsod, Köszönöm!

2010. márc. 28. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot: mondjuk újabb két hét, és ha azután sem akarod, szó nélkül leszáll rólad.
2010. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én is önbizalom hiányos voltam :-D(igaz vagy 14évesen). De az első ilyen kapcsolat után, ahol a lány dobott(mert töketlen voltam, nem valami férfias egyéniség), na utána emberesedtem meg :-P. Nyugodtan dobd, neked is jót teszel vele, de főleg neki. Kivéve ha öngyilkos hajlamai vannak...
2010. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mikor ismerted meg? Csak úgy punktum randik nélkül összejöttetek? Merész!


én a csajjal akivel két évig jártam az első két hónapban egyszerűen utáltam de mivel a szex kuva jó volt így maradtam vele aztán valahogy összecsiszolódtunk és elég szép időt együtt maradtunk de a végén csak kijöttek a különbségek úgyhogy vége lett!

megbánni nem bántam jó volt a két év de azért mégsem az igazi és ezt az elején is tudtam!


ugyhogy szerintem te akármennyit is maradsz vele mindíg is érezni fogod hogy nem ő az igazi

szerintem szakíts!!!


25F

2010. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Még valami előző hozzászólásomhoz. Én is úgy éreztem, hogy szeretem a lányt(amikor 14évesen dobott mindent mondtam neki ami mézes mázos :-P), de 2 hét alatt például nem lehet valakit igazán szeretni :-D. Túl fogja élni.
2010. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, egyértelműen nem akarod,nem ő lesz a nagy Ő, az egyáltalán nem így kezdődik. Korrekt módon elmondtad a problémádat, mostmár az ő baja, te tisztességesen jártál el.
2010. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyik barátom is azt mondta hogy jót (is) teszek Vele mert igy talán megembereli magát.ha mégse akkor a következö vagy a következö pofára esésnél..

DE tényleg, minek erölteti? Az neki miért jó ha nem szeretik viszont ?:(

2010. márc. 28. 20:43
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi tanácsokat!!!!!
2010. márc. 28. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Így legalább érezheti, hogy mindent megpróbáltatok. Ha ő is elismeri, hogy ez így nem fog menni, talán maradhattok barátok, de különben sokáig duzzogni fog, hogy kitoltál vele, pedig olyan szépen összeillettetek...
2010. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!