Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti engednétek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti engednétek hogy a pasitok elolvassa az összes facebook üzeneteteket?

Figyelt kérdés
Az egyik oszttársamnak mindig elolvassa és szerintem ez eléggé dúrva már.

2012. nov. 29. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
dobd ki a srácot túl féltékeny!
2012. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nem azért, mert rejtegetnék előle bármit is. Nagyából tudja, kikkel dumálok, és soha senkivel nem flörtölgetek, de egyrészt ha nem bízik bennem, akkor halott a kapcsolat, másrészt meg van magánéletem. Attól, hogy szeretem, és kapcsolatban vagyunk, még nem élünk szimbiózisban, és nem olvadtunk össze, én se olvasgatom az ő dolgait. :D

2012. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ohne titok.

2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Lehet, hogy segít neki a helyesírásban. Neked is jó jönne.

ON

Ha a gépnél vagyok, akkor láthatja, hogy mit írok és mit írnak nekem. De a magánéletemnek jár annyi tisztelet, hogy nem olvas bele, ha nem vagyok ott. A táskámban sem turkálhat.

2012. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk a lány osztálytársaim ilyenek, a pasijuk facebookjába is belenéznek üzenetet, pasijuk nem tudnak rola 18/F
2012. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha erőltetné, hogy el akarja olvasni, kiakadnék, mert mit képzel magáról. egyébiránt viszont semmi rejtegetnivalóm, tehát nincs beszabehu, ha látja, hogy kivel beszélgetek épp stb
2012. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tom hét éves téma, de olyan jó ezeken derülni: ("Ha a gépnél vagyok, akkor láthatja, hogy mit írok és mit írnak nekem. De a magánéletemnek jár annyi tisztelet, hogy nem olvas bele, ha nem vagyok ott.") ("A táskámban sem turkálhat").

Kicsiném! Utólag azt tanácsolom neked, hogy ne hagyj erre alkalmat, és akkor nem fordul elő ilyesmi. Ami pedig az elekrtonikus levelezést illeti ahhoz neked nem kell közvetlenül ott lenned, mert tudod a mai digitális rendszerben már sok mindent meg lehet tenni. Nem túrkálhat a táskádban? Tudod tán nem kellene arra sem alkalmat hagyni ugyanis én a helyében már kapva kaptam volna az alkalmon mert ha az a táska ott van tőlem egy karnyújtásnyira, és a tartalma szinte beleáll a szemembe, ez nálam miért ne alapon és azért biztos nem tettem volna a kezeimet vigyázzba. Tehát ha tálcán kínálkozik az alkalom, és nincs fizikai akadálya, akkor bizony, hogy minden további nélkül belenyúlnék még előtted is és a többit azt le***rm. Naaa!?


/ff/#@920/.

2019. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam: Utolsó! Te mit képzelsz magadról heee?
2019. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-8!

Nem vagyok a "kicsined" és nincs is szükségem tanácsra tőled.

Látom, semmit sem értettél abból, amit írtam.

A mai világban, aki meg akarja, nem tudja megvédei az e-mail-jeit és egyéb üzeneteit családon belül sem, annak nem való az elekronikus kommunikáció.

Éppen arról van szó, hogy nem is akarom nagyon megvédeni, mert nincs rá szükség egy normális kapcsolatban. Ahogy a táskámban se turkáljon, mert nem örülnél, ha pl. megtalálá az aznap vásárolt karácsonyi ajándékát.

Én sem olvasom a leveleit és én sem mászok bele a táskájába.

Ha a párom ezeket a szabályokat nem tartja be, akkor onnantól már csak az exem.

2019. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!