Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagalnal, ha az ujdonsult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnal, ha az ujdonsult parod elkuldene AIDS tesztre?

Figyelt kérdés
Elso kapcsolatom, en meg szuz vagyok, tehat en nem mennek el, viszont nem szeretnek gumi nelkul szexualis kapcsolatot, ha nem vagyok biztos abban, hogy HIV negativ. Nem volt kicsapongo, es hiszek is neki, de ki tudja, lehet, hogy az elozo kapcsolataban eppen vele nem voltak oszintek, vagy mondjuk volt egy felelotlen egyejszakasa, de nem koti az orromra. Hangsulyozom, nehezen tudom elkepzelni, de az ordog nem alszik. Meg nem mertem elohozakodni ezzel, mert felek, hogy orultnek tunnek. Egeszsegugyben tanulok, tul sokat tudok errol, talan ezert is akarok maximalis bizonyossagot. Te mit reagalnal, megtenned a masik kedveert?
2012. nov. 30. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi HIV/AIDS kérdés van ma este... A híradóban volt téma, ugye? Másképp eszedbe nem jutott volna ez.
2012. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg. Ha nem bizik meg bennem akkor pápá. Am is van gumi:D
2012. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kisslecso ***** válasza:
100%
fura de szerintem nem egy nagy kérés.
2012. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai világban teljesen elfogadott, hogy félnek az emberek. Egyszerű vérátömlesztéstől is el lehet kapni.

Nem ellenkeznék. Cserébe ha nekem lenne a jövőben valami olyan dolog, aminek igazolását kérném, sokkal nagyobb bizalmát élvezném neki.


Teljesen logikus kérdés. A mai tizenévesek már olyan életet élnek ami néhány évtizeddel ezelőtt nem volt jellemző. Illetve hát sajnos ugye amint írtam egy kórházi kezelésből is adódhat.

2012. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persz elso, pont azert jut eszembe, mert volt a hiradoba. Nem azert, mert hasonlo temaban irom a szakdogam... (a mihez tartas vegett, ma van az AIDS vilagnapja, gondolom ezert van sok ilyen kerdes, de nekem nincs is jelenleg tv-m)
2012. nov. 30. 20:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kicsit is józanul gondolkozik az nem küld el a sunyiba, aki meg igen annak az iq szintje nem haladja meg a -2őt. Szerintem nincs ebben semmi, bár még soha nem kértek tőlem ilyet, én se mástól, de a mai világban ahol mindenki kefél mindenkivel, érthető hogy fél az ember. Én meg csináltatnám ha valaki ilyet kérne. 26L
2012. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága 2-es válaszolóhoz

Mi van ha már nem gumival kellessz csinálni? mondjuk 10év után, gyerekvállalás előtt? Akkor mitcsinálsz?

A hozzádhasonlókat akik nem mennének bele, kivinném Szibériába elkülöníteni


Én mennék minden további nélkül, ez a legkevesebb amit megtehetek azért hogy magaménak tudjam a Nőt akit akartam

20/F

2012. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Holnap lesz a világnap...
2012. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen a #2 tipikus nem hosszú távra gondolkodó. Hisz mi van ha egyszer összeházasodnának vagy gyereket akarnának.


No ez a baj a fiatal srácokkal. Ők nem gondolnak komolyan egy kapcsolatra az elején!!!! de sokszor még a közepén se. persze hova is gondoljuk ha ma már tizenéves kor elején elkezdik a dolgot. TISZTELET A KIVÉTELELEKNEK!!!!

2012. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat. Forditott esetben en is minden tovabbi nelkul elmennek, csak tudom, hogy mig en felelosegteljes tettnek gondolom, a masik bizalmatlansagnak ertheti. Hosszu tavban gondolkodunk, a gumi szerintunk x honap utan mar nem jatszik.
2012. nov. 30. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!