Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem, hogy barátom legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, lány. Még sosem volt barátom, és valamiért félek is, hogy legyen.


Valamiért úgy hiszem, hogy velem nem járna jól egy srác se és csak csalódást okoznék neki, ami pedig a saját lelkemnek lenne elég romboló...


1. A családom kritikán aluli - nem lehet barátom, tiltják mert az "rossz". A jövőbeli barátom így aztán sose jöhetne át hozzám, nem találkozhatna a családommal se..


2. Valamiért hajlamos vagyok mindig a saját érdekemet nézni mindenben. Pl. mikor találkozunk, hol és mit csinálunk.. szóval önző módon viselkedni.


3. Mindig sminkben vagyok, mert smink nélkül elég csúnya az arcbőröm. Ez bizony szintén egy elég nagyon csalódás lenne.


Szerintetek van így bármi esélyem?


2012. nov. 30. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs.

Nem veled van a baj, hanem a hozzáállásoddal. Már előre tényként kezeled, hogy nem vagy párkapcsolatra alkalmas. (Bár van benne némi igazság; pl. tudod, hogy önző módon fogsz viselkedni. Nos, akkor ne viselkedj önző módon. Ez csakis rajtad múlik.)

A családod mentalitása is érdekes.

A barát-vőlegény-férj-gyerekeim apja fázis hogy néz ki náluk?

2012. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban csakis 2 ember számít, és olyan ember aki elakad az 1. és 3. as ponton az valami mást akar de nem kapcsolatot. 2. nem feltétlenül rossz, majd néha te is irányítasz.

De amúgy semmi gond azzal hogy nem volt még barátod, csomó férfi ismerősöm van 20 felett, akiknek nem volt még 1 randijuk sem :)

2012. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pendulum92 ***** válasza:
A családod milyen észérveket hozott fel, hogy ha lenne pasid, az rossz lenne? Úgy tudom egy gyerekhez 2 ember kell, tehát szüleid is létesítettek kapcsolatot.
2012. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha mégiscsak lenne barátod, akkor mi történne otthon, bünti? Az önzést amúgy szépen félre lehet tenni, ha majd lesz valakid, akit igazán szeretsz, ez szinte magától menni fog. Az arcbőröddel keress fel egy bőrgyogyót. :)
2012. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:

hogy a témába is írjak: persze, hogy van esélyed, de a családodnak miért van ekkora beleszólása h legyen-e pasid vagy nem? Nem a te dolgod? Végül is 21 évesen ha nem is tartod még el magad, felnőttnek számítasz. Gyerekként kezelnek?


Tehát:


1: lehet sokan mondták már, de ha valaki szeret, nem fogja érdekelni. Elején nem muszáj elmondani, de később őszintén elmondhatod neki, hogy bocsi, de ők ilyen hülyék, nemtudok mit csinálni. Aztán 21 évesen azért már elköltözésre is majdnem megértél korilag(többi paramétert nem ismerem)

Amúgy, tényleg, miért nem engedik?


2:Csak egy tipp: Anyukád is kicsit önző néha? A lányok legtöbbször az anyai mintát követik.Ezen kívül Szerintem kicsit ágálsz az ellen, hogy legyen pasid, és mintha tudat alatt is el akarnád hajtani magadtól ily módon.


3:Ismétlem magam, ha valaki szeret, nem fogja érdekelni, és amúgy is ez az a dolog, amin lehet könnyen alakítani, ha téged nagyon zavar.

Leszoktad minden este mosni rendesen a sminked? A smink is el tudja tomíteni a pórusokat, amitől csúnya lehet a bőröd.

Egyébként jobban járnál valami bio arclemosóval és ápolóval, és a végén még sminket se kéne tenned, vagy csak nagyon-nagyon szolídat.


Összefoglalva: Az okot egy mondatban összetudom foglalni: Nem fogadod, nem szereted magad, és azt gondolod más se tudna.

2012. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a családod tiltja??? erről a Vizes nyolcas c. film jutott eszembe :/

küldj egy képet (nem is vagy csúnya sztem...), kíváncsi vagyok, nem lehet olyan rossz a helyzet, láttam már olyan csúnya lányokat egész normális fejű csávókkal hogy az szörnyűség xD

2012. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!