Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a tipikus szép jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a tipikus szép jó nőknek "ízlésficama" manapság?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán ismerőseim között is tipikus luzer csúnya duci pasiknak olyan jó nőjük van és látszik rajtuk hogy csórok is. Mi történt a mai nőkkel???
2012. dec. 1. 11:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... mindenkinek más tetszik, ezt miért nem tudjátok a parányi kis agyatokba beleverni?
2012. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt már (szerintem nem csúnya) duci pasim, lúzerféle pasim, most magas, vékony, sportos pasim van, aki szerintem jól néz ki, csak a haja fogyott el.

De volt átlag, volt barna, volt szőke, szóval változó ízlésem van, meg nem a külső a lényeg.


Máskor a magukat lúzer csúnya ducinak tartó pasik sírnak, hogy nekik nem jut barátnő, csak a magas adoniszoknak. Akkor most mi igaz?

2012. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Máshol meg azt olvasom,hogy a szép lányok,milyen felszínesek,meg beképzeltek,nem járnak csúnya pasival!


A te kérdésed is csak azt bizonyítja,hogy nem csak a nők irigykednek egymásra,bizony a férfiak is!

Különben nem tetted volna ki ezt a kérést,aminek nem tudom én se,hogy mi értelme van.

Van akinek ez tetszik,ízlések,és pofonok... ez a magyarázat,de ezt egyedül sosem találtad volna ki,ugye...? :D


Ha az irigység fájna,olyan hangosan kiabálnál,hogy szirénás kocsi lennél!

2012. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Lehet mégis van pénzük nem??

Én körünkben mindenkinek ,,jó nője" van,de mindegyik spanom izmos,az egyiknek például 3 fullos verdája van.De ő jól is néz ki.

Nem tudom,lehet csúnya a srác,de márkás ruha,jó duma,mégis gazdagok,jól tud nyalni.Vagy a csajnak van talomba még 2-3 pasija.

2012. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ma 14:19



mennyi irigy boldogtalan ember van,Istenem!

persze,biztos ilyen dolog áll a háttérben,kizárt hogy szeressék egymást....biztos csalja a nő.. fúúú

savanyú a szőlő?

2012. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Utolsó állj,én csak gondolatokat írtam,nem savanyú,csak sok ilyet láttam,hogy speciel ,,nem szegény" barátaimnak van feleségük de mellette tartanak 2-3 HB10-est,erre alapoztam,pluszok kellenek,ez a szeretet önmagadért ilyen nincsen.
2012. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
elég szomorú,bár nem mindenki ilyen
2012. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Itt vagyok magas, vèkony (nem vèzna), ès jòkèpunek mondott, 25 èves pasikènt, ès SZUZ VAGYOK!!!! Totàl ùgy èrzem, hogy kudarcot vallottam fèrfikènt, LÙZER VAGYOK!!!

Nem szàmìt a kulsö, LÙZER NE LEGYÈL!!! Ez a lènyeg, mert ha az, nyugodtan elmehetsz papnak, mert egy csaj sem fog pàrosodni, a gènjukbe lùzer undor van programozva. Csak azt nem èrtem, hogy az evolùciò, mièrt nem szort mèg ki minket lùzereket? Mert cölibàtusban leèlni egy èletet, ùgy, hogy vàgysz a szexre, de ùgysem lehet, ritka sz.r èrzés.

2012. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Utolsó te inkább HÜLYE vagy ne haragudj.Mi ez a hozzállás ember??

Változtass hidd el,és menni fog az kezd magad építeni legyen célod.

2012. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

16.33as vagyok!


Mondd utolsó Te hogyan éreznéd magad a helyemben?

Azt hiszed olyan könnyű helyzet ez?

2012. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!