Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat mi lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Másfél év párkapcsolat után jött egy külföldi munkalehetőség. Úgy éreztük a párommal, hogy meg tudjuk csinálni. És ha egy év után hazajövök összeköltözünk és együtt éljük le az életünket. 1-2 havonta tudunk találkozni. Van mikor 2 és van mikor 3 hétre is. Mostanában (eltelt 4 hónap) sokat veszekszünk, de mikor hazamegyek minden tökéletes. Pár hete egy fiúval összebarátkozott (közös ismerős)azt mondja kizárólag csak barátok. Jókat beszélgetnek de ennyi. Mindig elmondja, hogy találkoznak, ezért meg is bízom benne. És hogy ő rám vár. Két hete megtudtam, hogy a párom kiváncsiságból megkérdezte a fiút, hogy járnának-e. A fiú pedig csak annyit mondott, hogy nem hiszem mert ott van neked a párod. Azt tudni kell, hogy mai napig (hiába veszekszünk ) ő még mindig velem akarja leélni az életét. Lehet hogy megingott? Nem tudom mi van most...

2012. dec. 1. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
21
2012. dec. 1. 12:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Valaki adjon tanácsot :(
2012. dec. 1. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülsz hogy törölték a másik kérdésed? :D:D
2012. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De mi lenne ha a kérdésre válaszolnál?
2012. dec. 1. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Te most akkor lány vagy vagy fiú? mert a másik kérdésedben mintha Te lettél volna a lány.

Mindegy. 21 az nem sok, bár a távkapcsolat szét tud b*szni egy többéves kapcsolatot is. Ezt bevállaltátok, ha kibírjátok jó, ha nem, Te csak okosabb - és pénzesebb - lettél. Jól tetted, hogy kimentél külföldre, fiatal vagy, világot kell látnod, meg kell tudnod, mi mindent szerezhetsz meg kint, amire itthon nincs lehetőség (például munkát - haha). Ebben a korban mindig Te legyél számodra az első, még ha ez önzőn hangzik is. Külön erő kell ahhoz, meg bátorság, hogy valaki ott merje hagyni egy évre a párját. Ha nem vár meg, nem neked szánta az ég. Ha nem vár meg, csak a f*szára gondol, nem is szeret.

Egyébként személyiség függő ez a kíváncsiság dolog. Én simán megkérdeztem vicc szinten a barátom haverjait, járnának-e velem, nevettünk egy jót, a barátom is ott volt, nem lettem ettől se k*rva, se gyökér, simán csak érdekli az embert, hogyha nem lenne lekötve, kellene-e másoknak. Én legalábbis hú vagyok. :)

2012. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hú = hiú
2012. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 1. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint melyik részét köszönöd? Kíváncsi vagyok, melyik mondatomnak fogod hasznát venni, vagy melyikből tudsz erőt meríteni.
2012. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából azon is eltanakodtam, hogy ez az önzőség hiba-e. De ha megvár akkor tényleg szeret. A kivácsiság pedig....nos...többször volt rá hasonló példa, hogy kérdőre vontam, miért tette. De azt mondta tudni akarja, hogy jó csaj-e még. És semmi több. Egyszerűen csak tudni akartam kell-e aggódnom amiatt hogy más fele gondolkozik. És nem velem.
2012. dec. 1. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!