Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti elfogadnátok így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok így, remélem valamelyikőtöknek bejön? 22/F

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem merek úgy csajozni, hogy normálisan odamegyek és nyomom a dumát, mert félek hogy unalmas leszek és elkezdek dadogni. Hanem inkább bohóckodva mennék oda, hülye fejeket vágnék, skilleznék és sikongatnék mondanám neki, hogy gyönyörű vagy, és szívesen megismernélek. Na lányok, ugye nem hajtanátok el, ha így mennék oda hozzátok?
2012. dec. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sírva menekülnék.
2012. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

lehet hogy le vagyok maradva...mi az a "skillezés"??? meg sikongatva??? beteg vagy vagy mi? menekülnék az biztos...ez amit ide leírtál gyerekes és éretlen viselkedésre utal/utalna...persze hogy nem maradnék ott a seggemen...tök ciki....


N22

2012. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, de nem hiszem, hogy a potenciális barátnő jelölt komolyan venne és foglalkozna veled.

16 L

2012. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sárga lapos vagy?vagy mi bajod?
2012. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 évesen ez már tényleg gáz. Amúgy én sem értem mi az a skillezés.
2012. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Sikítozás? Ez honnan jött?

21/L

2012. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon gáz 21L
2012. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!