Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van vőlegényem. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van vőlegényem. Nem tudja magát rászánni arra, hogy összeköltözünk mert a 60 éves anyját nem akarja egyedül hagyni ( aki szerencsére tökéletes egészségnek örvend ). Én rákérdeztem, hogy mit szeretne, vagy hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés

Szerintetek ,megváltozik? Vagy 44 évesen már ilyen marad?

Továbbra is anyukája diktál neki és ez neki jó? Fizetését normális ,hogy az anyja fizetéskor kiveszi a kezéből?

Mit tegyek??

Fogadjam el, vagy lépjek tovább? Ő azt mondta, minden jó igy ahogy van!


2012. dec. 1. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ürügy az anyukája. Főleg, ha azt mondta, hogy minden jó így...

Nem vesz elég komolyan, én a helyedben lépnék.

2012. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Úgy látszik ő örökre ilyen anyuci kicsi fiacskája marad. Könyörgöm ha ennyi év alatt nem tudta otthagyni anyuci szoknyáját és magát rászánni az összeköltözésre, akkor ezután sem fogja (vagy amíg anyuci meg nem hal).

Én válaszút elé állítanám, hogy szeretne-e közös jövőt vagy örökre kisfiú akar maradni? 44 évesen már saját családja kell legyen.

2012. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Eleve nem hagynám senkinek, hogy együttélés nélkül eljegyezzen. Nem akarok senkit megbántani, de én egyből arra gondolnék, hogy 1. túl éretlen, 2. nem is gondolja komolyan.

Ha neki minden így jó (nyilván remélte, hogy befogja a szádat egy vacak gyűrűvel), akkor ne remélj sok változást szerintem. Anyuci uralja őt, de dugni is kell, ezért vagy te (az én olvasatomban).

A helyedben én keresnék egy igazi FÉRFIT, aki törődik is velem.

2012. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasom, hogy már 44 éves. Te úr isten...

Így még reménytelenebb :S

2012. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!