Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önértékelési problémákkal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önértékelési problémákkal, de vissza akarom kapni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném visszakapni a barátomat.. (saját hülyeségeim miatt elvesztettem) De ahogy telnek a napok egyre kilátástalanabbnak látom a helyzetet.

Ha körbenézek annyi szép lány van mindenhol, akkor mért pont én kellenék neki? Annyira kevés az esélye annak ha reálian nézem hogy pont engem akarjon, hiszen rengeteg lány van.


2012. dec. 1. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is nem mindegy,miért történt a szakítás,tényleg csak Te voltál-e hibás,és hogy mik voltak a hibáid.Vajon tényleg csakis Te rontottad el az egészet,vagy Ő nem becsült meg Téged?A másik,hogy mennyire voltak gondjaid az önbizalomhiányodból adódóan,mert gondolom,azért már a kapcsolatotok alatt sem bíztál annyira magadban,és ez valamilyen módon nyilván megmutatkozott,például féltékenység formájában.A harmadik fontos dolog,mikor,mennyi ideje hagyott el a pasid,csúnyán vagy békében váltatok el,és mióta nem keres,nem jelentkezik?Ettől is függ,hogyan kell megítélni a helyzetet,mennyire reménytelen.
2012. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Írtam privátot.

De hogy más is értse. :

A vége felé mind ketten egyre féltékenyebbek voltunk, én pedig közöltem vele hogy nem szeretem. megakartam menteni a vitáktól azzal hogy lezárom de nem gondoltam át.

1,5 hónapja szakitottunk. Szakítás után összevesztünk igy 2 hete nem beszélünk

Tegyük hozzá hogy külföldön lakik, bár nem tudom ez mennyire fontos.

Nem mondom azt hogy csúnya vagyok vagy bármi, de úgy érzem hogy hozzá kevés. És ez rá is ment a kapcsolatunkra..

2012. dec. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!