Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oka feltekenykedni?

Figyelt kérdés

Van 11 honapja parom,mindennel jobban szeretem.Vannak fiubarataim,akiknek szivet irok faacebookon,baj?

Tudom,hogy gyerekes kerdes.A baratnoimtol is ugy koszonok el,hogy 'szeretlek',a fiuknak csak szivet irok.Az egyik legjobb baratomnak van baratnoje,de mindig felre ertheto jeleket ad,olyankor leallitom.Van oka a baratomnak feltekenykedni?


2012. dec. 1. 18:22
 1/3 Hanariko ***** válasza:
100%
neked jól esne ha a barátod szíveket írkálna más lányoknak? Sztm nem. (Bár lehet neked ez megszokott lenne, mivel te is csinálod, de ha ő ehhez nem szokott hozzá, akkor sztm jogosan teszi szóvá, hogy mégis miért?)
2012. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd abba ezt a szivezős dolgot ha a pasidat zavarja ennyi.
2012. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem tud rola,nem latja az uzeneteim.a haverjaim mind fiatalabbak nalam,egyikre se tekintek ugy mint pasira.

elvileg o megcsalt..de en bizok benne,es abbahagyom,mert engem is zavarna!:)

2012. dec. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!