Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő mi az istent akar tőlem?! :D :/

Figyelt kérdés
A nyáron megismerkedtem az egyik barátnőm szülinapján egy fiúval. Egy éjszakás kalandként indult, de rájöttünk, hogy nagyon jól megértjük egymást ezért találkozgattunk és végül összejöttünk.. az egyetlen probléma, hogy a fiú külföldön sportol és az év nagy részét ott tölti. De úgy gondoltuk, hogy nem foglalkozunk ezzel és csak a "mának élünk" (azaz augusztus végig). Hát el is jött a nyár vége és arra jutottunk, hogy nem maradunk együtt mert kicsi a valószínűsége, hogy ment volna. D azóta is nagyon jóban vagyunk. Minden nap beszélünk, legtöbbször skypon, hogy legalább ilyen módon lássuk és halljuk egymást. Október elején itthon volt 5 napot, mert itt volt edzőtáboruk. Beszéltük, hogy majd találkozunk, de nem nagyon volt ideje az edzések és a meccsek miatt. Ezt megértettem, mert végül is nem szórakozni jött haza. Ma szintén hazajött, bár csak 2 napra, de a héten kérdezte, hogy akkor találkozunk-e, és meg is beszéltük, hogy fogunk. De most itthon ülök, ma nem találkoztunk és van egy olyan érzésem, hogy holnap sem fogunk.. Annyira furcsa.. Amikor megérkezett Mo.-ra, írt, hogy minden rendben, megérkezett és mennek este bulizni menjek én is, majd hív stb. Hát nem hívott, ezért írtam neki.. de kb 2 óra múlva válaszolt és semmi konkrétat. És én már nem akarom keresni. Nem vagyok az a rajta lógok állandóan csaj. Ha majd akar keres.. Csak tényleg nem tudom, hogy most mit is akar tőlem. Vagy akar-e valamit. Ja és azt még hozzá tenném így a végén, hogy nyár óta neki sem és nekem sem volt senkim.
2012. dec. 1. 21:28
1 2
 1/12 jin ***** válasza:
Ez egy kurv@ kellemetlen szituáció ,de mint mondtad,te döntöttel igy...ez a kapcsolat max ugy működhet h veled van amikor veled van (igen...szexet is beleértve ),aztán amugy meg nem vagy mert nem ér rá a sport miatt vagy mert masnovel van ...erre számíts...
2012. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igen, igazából én is így vagyok ezzel, csak kellett a megerősítés. De azért még bízok abban a holnapi napban, hogy végre egy kicsit lássam és egy orbitális szexben is..:D
2012. dec. 1. 21:35
 3/12 jin ***** válasza:

Ez a jo hozzáállás:)

Amugy mennyi idős vagy?

(Hat pedig ilyen csajt nem szabadott volna hagynia....)

2012. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.:)
2012. dec. 1. 21:38
 5/12 jin ***** válasza:
B@szki igy utólag atolvasva olyan mintha akarnék vmit XD ,am nem csak szimpla kérdés es megállapítás :)
2012. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 jin ***** válasza:
18 es ilyen hozzáállás ....hmm ezt jo latni :)
2012. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit tényleg olyan volt, de nem para.:P
2012. dec. 1. 21:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a kor szabja meg, hogy ki milyen ember. :) Így igen, 18 évesen igyekszem reálisan szemlélni a dolgokat. :)
2012. dec. 1. 21:41
 9/12 jin ***** válasza:

Naneee ezt szoktam en is mondani(nem a kor határozza meg ...).

Te tenyleg nagy veszteség leszel az o életében...

(Am a poen h lehet most en ezt mondom +meg a felfogasunk eddig eggyezik ,de azt meg nem mondtam h engem sokan utalnak :D persze van ellenzék is :)

Szóval az h szerintem "jo" vagy az szerintem van igy ,mások szerint meg lehet h nem ,de mondjuk azok nem érdekesek mert rosszul gondoljak )

2012. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem meg sokan szeretnek, de az nem jelenti azt, hogy tényleg jó fej is vagyok, csak egyszerűen megtaláltam azokat a barátokat akik az olyan stílusú embereket szeretik mint amilyen én vagyok.:D (vagy csak tényleg jó fej vagyok..:P) Amúgy köszi, mármint azt, hogy sokat veszítene az exem.. csak ebben az a rossz, hogy még ha köcsög is egyenlőre nem fog elveszíteni mert kitartok, mert a mienk egy értelmetlen szakítás volt.:)
2012. dec. 1. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!