Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Csak nagyon jó barátok, vagy valami több? Hosszú történet

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni valahogy a mi kis történetünket... A végére a kérdés is kifog bontakozni talán :D


Szóval az egész ott kezdődött amikor megismerkedtünk a tengeren. Kint ültünk a parton amikor a szomszéd nyaralóból odajött hozzánk néhány szerb lány(Jómagam is Szerbiában élek). Volt köztük egy gyönyörű, szőke hajú lány... Most is emlékszek arra a pillanatra :) Már az első pillanatban megragadtuk egymás tekintetét, és beszélgetni kezdtünk, bár a kapcsolatunk első, és egyben legnagyobb problémája már ekkor jelentkezett... Egyetlen közös nyelvünk az angol(bárki kinevethet). Szóval a lényeg lényege, hogy ez a kis nyaralás alatt, úgymond "összejöttünk", de mivel elég messze lakunk egymástól(2 óra busszal), csak nyári kalandnak könyveltük el egymást.. . Aztán valahogy mégis, de elkezdtünk találkozgatni hétvégéken... Szinte minden második hétvégét eggyütt töltjük :) Ezeken a hétvégéken mégha csak pár napra is, de ismét mintha egy párt alkotnánk... Csókok, ölelések, szex... A leggyönyörűbb napok számomra azok amiket vele tölthetek.

Múlt héten megpróbáltam valahogy kideríteni, hogy szerinte mi van közöttünk... Nem volt meglepő a válasza, de azért mégis... Elszomorított egy kicsit. "Nem szeretlek, csak nagyon kedvellek. Amolyan legeslegjobb barát vagy nekem".

Pontosan én sem tudom, hogy örülnöm, vagy szomorkodnom kellene...

Úgyérzem, mintha szeretnék valami többet tőlle, egy szorosabb kapcsolatot kialakítani. Viszont félek attól, hogyha ezt megpróbálnám, akkor elrontanám ezt az egészet ami köztünk van.

Viszont ugyanakkor attól is félek, hogyha nem cselekszem valamit, akkor ugyanúgy elveszítem Őt... És az halál helyett volna :)

És akkor jön most a kérdésem; szerintetek megérné megpróbálnom felvállalnom azt amit érzek, vagy lavírozzak tovább a mostani szituációban?


Köszi, hogy végigolvastad, jól esett ezt így este kiírnom magamból... Bármiféle fogalmazási/helyesírási hibáért elnézést, csak írtam ahogy jöttek a gondolatok.


16/F, 20/L



2012. nov. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"Csókok, ölelések, szex..."


Sokan szeretnénk ilyen barátzónát........

2012. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, hátha beléd szeret addig is élvezheted a társaságát. Nekem is vannak nagyon jó fiú barátaim de én egyikkel sem sexelek de még csók se, reméljük ő se teszi mindezt minden fiú barátjával.
2012. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válaszom: NEM. Ne akard konkretizálni, hogy neked több kell. Lépni fog.. még pedig: le.

Mivel 16 vagy ő pedig 20 ez ebben a korban még gond neki. Ne feledd, hogy te még középiskolás vagy ő meg vagy dolgozik vagy még tanul. Jó neki veled ez rendben is van, hiszen nem találkoznátok. De "Komolyabbat" nem akar. .... Vagy lehet, hogy akar de még nem most. De semmiképpen nem attól lesz komolyabb ez a dolog, hogy kimondjátok. MIt akarsz többet 16 évesen, mint egy belevaló 20 éves csajt, akivel jó lenned és jó vele szexelni időnként? Attól, hogy szerelmet vallasz, s tegyük fel ő is, attól még többet fogtok találkozni??? Nem.

Inkább találkozz vele gyakrabban. Ha tanítási szünet van ne csak hétvégén, hanem menj el hozzá kétszer egy héten. Vagy maradj ott napokra, ha tudsz. Tehát ne szavakkal húzd "szorosabbra a pórázt" hanem tettekkel, ha már férfinak gondolod magad, tegyél is úgy!

2012. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"reméljük ő se teszi mindezt minden fiú barátjával."

Nem, nem teszi :)


3/3: Köszönöm a válaszod :) Azthiszem igazad lehet. Megpróbálok majd eszerint cselekedni :)

2012. nov. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!