Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon gáz ha csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha csókolóztam a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok..most ért véget egy féléves kapcsolatom.Vagyis én szakítottam a volt barátommal.És még aznap este elmentem a legeslegjobb haverommal egy szülinapi bulira ami igazából nem is buli volt,csak ivászat szerű.És hát kicsit többet ittunk a kelleténél.És megcsókolt..és én meg vissza...és ez ment csomószor.Tudtam h nem szabad,mert most szakítottam meg minden.De ami a legdurvább ez a legjobb barátom a volt pasim barátja.Igaz romlik a kapcsolatuk de akkor is.Most szerintetek miért csókolt meg?? Amúgy meg elmondanám h 2-3 hete van valami fura köztünk...úgymmond vibrál a levegő,és én ezért nem is lepődtem meg azon a csókon.Sőt jól esett,sőt jobban csókol mint a volt pasim..de áh...azóta meg nem kerestük 1mást...biztos mindketten úgy teszünk mintha nem emlékeznénk a pia miatt,de én emlékszem!!!:( totál össze vagyok zavarodva. Nem lehet k.rva, nem jöhetek össze vele..egy hete sincs h szakítottam,meg ő a legjobb barátom(emiatt jól sülne ki a dolog egyáltalán??:S) és plusszban az exem haverja...

Tanácstalan vagyok!Kérlek írjatok valamit!:( Előre is köszönöm,és sajnálom hogy hosszúra sikerült..


2009. aug. 18. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! átérzem a bajod. Szerintem beszélned kéne a barátoddal, hogy ő most mit gondol. NEM kerülgetni kell a forró kását. Figyelj attól mert most szakítottál még nem leszel k.va ha egy másik pasival összejössz. De mérlegeld megéri e felborítani a barátságot és, hogy nem e csak bú felejtőnek szeretnéd a barátodat. Ha minden tisztázodott akár kapcsolatba is belekezdhettek.
2009. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval
2009. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is voltam hasonló helyzetben és akkor lehet hogy én k.rva vagyok mert én összejöttem az exem barátjával akik később összevesztek...(nem miattam)

Azóta túl vagyok másfél év boldogságon az exem barátjával, dúl a love meg minden:)

Nem látunk bele a helyzetedbe...nehéz tanácsot adni, de én megtettem és jól sült el:)

Mellesleg mindenki ezt mondja hogy beszélj a pasival ne kerülgesd a forró kását de elmondanám hogy a pasik nem nagyon beszélnek az érzéseikről és lehet hogy megijjeszted hogyha lerohanod azzal hogy "szia! emlékszel mi történt? na az mi volt? és mi lesz köztünk ezután?"

sztem ez olyan lenne neki mintha ezekkel a csókokkal igéretet tett volna neked, közben lehet hogy csak úgy jött... Sztem talizzatok és dumálj vele, legyél vele kedves és olyasmi mint eddig, ha rátér dumáljatok róla...az exedet meg felejtsd el...annak vége...SZABAD VAGY!!!Azt teszel amit akarsz, akivel akarod!!!

LiNa

2009. aug. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljetek egymással, mondd el neki, hogy egy egyszeri dolog volt, felejtsétek el az egészet, nem ér annyit az egész szitu
2009. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :) azóta már alakulnak a dolgok..a sráccal megbeszéltük h hát megtörtént meg minden...de tovább lépni nem léptünk MÉG..mert úy érzem ennek itt így most nincs még vége:D szóval köszönöm mindenkinek :):)
2009. aug. 22. 13:53
 6/6 Bakos G. Bence válasza:
Na, mi lett? :)
2017. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!