Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tud egy 14-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy 14-15 éves lány huszonévessel összejönni?

Figyelt kérdés
Ezt sose értettem. Nekem mindig olyan furcsa, hogy egy gyerek egy felnőttel randizzon. Hogyan jönnek össze és a fiú mit gondol ilyenkor? Ő ezt teljesen komolyan gondolja? Jó, hogy még én is csak 14 éves vagyok, de ha lenne barátom, nem tudnám elképzelni 15-nél többnek...
2012. dec. 2. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy mit gondolnak?


fiú:megrakom párszor aztán viszlát.

lány:úristen nálam 10 évvel idősebb pasikat is elcsábítok!

2012. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A mai hibbant 14-15 éves lányokat nem nehéz ágyba rángatni. A csaj meg huu de menőnek hiszi magát a barátnői szemében a 25 éves faszijával .
2012. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Engem azért kedvelnek a korodbeli lányok, mert én ki sem nézek huszonévesnek, mindenki max 16-17-nek szokott gondolni, amikor meglát először.
2012. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
en 17 vagyok es 25 eves baratom van.Ket eve vagyunk egyutt es o is vette el a szuzessegem
2012. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laylah ***** válasza:
16 voltam, mikor összejöttem egy akkor 24 éves sráccal. Nem felvágásból, nem egóból, csak azért, mert megtetszett és én is neki. Viszont a dolog nem lett komoly, 3,5 hónap volt csak, és később, 18 évesen vesztettem el a szüzességem.
2012. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy egy 14 évessel összejönne egy huszonéves...inkább 16-17 évesekkel szoktak, és főképp azokkal, akik kicsit érettebbek a koruknál.ez az egyik eset.

a másik eset (amit én valószínűbbnek látok), hogy a lányok 16 évesen egy 22 éves fiú szintjén állnak (fiúk!!! magatokra ne vegyétek!:) ), a 16 éves fiúk pedig általában 15 évesekkel járnak, láttam már olyat is aki 14 évessel, de az igen csak béna lehetett... de a 16 évesek még éretlenek nagy részt. csak a dugás jár még a pici fejükben:) cukik, de nem valók hosszú távú kapcsolatra.(persze vannak olyanok is, akik 18 évesen 18 évessel járnak. de mi most nem róluk beszélünk)

2012. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egy tizenéves lóf.szt sem tud megadni! Egy huszonévesnek már van saját keresete, amiből tud élményt nyújtani a lánynak! Kocsival pillanatok alatt elviszi bárhová, akár háztól házig, és nem kell tömegközlekedni meg fagyoskodni a hidegben egy agyilag retardálttal.

Az meg hogy te 14 évesen egy lányos külsejű kisfiút tudsz csak elképzelni barátodként az téged minősít! Remélem, hogy nem vagy leszbikus hajlamú. Ebben a korban az a normális hogy a 26 éves Robert Pattinson-ra csorgatjátok a nyálatokat.

2012. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Laylah ***** válasza:
Rober Patiszon egy homokarcú :D egyáltalán nem jóképű :D
2012. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán fogalmaztam jól. A párossal a korkülönbségre céloztam. Bocs, de ez eléggé a gyengém. :S És nem vagyok leszbi...
2012. dec. 6. 22:59
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én is őket nézem, de nem Pattinsont, mert ronda. :D De nem járnék nálam sokkal idősebbel. Remélem, így jobban érthető...
2012. dec. 6. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!