Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » öngyilkos leszek. Nem birom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

öngyilkos leszek. Nem birom. Lehetetlen tovább lépni. :| (? )

Figyelt kérdés
sikerült,összejöttem vele,hihetetlen volt.sok mindenem átmentünk,titokba volt a kapcsolatunk emrt ha emgtudták volna nem lett volna jo..elvesztettem..mást szeret.és fáj nézni h mással csinálja ugyanazt mint anno veelm.és mindennap látom őket..és emgszakad a szivem..esénként bőgök mert elmodnhattalanul kurrvára belezugtam...és azóta már olt kapcsolatom de csak rá godnoltam...csaknarra h veel milemn volt..csak arra h hogy jó volt:)...bocsi ha enm tudtam fogalamzni scak..már kész vagyok.mit tehetnék h visszkapjam?mért iylen az élet?elveszi akit a legjobban szeretünk...rászoktama cigire,vágdosom magam..de nem biom tovább gondolkozok nagyba az öngyilkosságon
2012. dec. 2. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
jaj szegény úristen mi lesz most veled LESZAROM
2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Jól teszed. Egy hülyével kevesebb.
2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Hajrá!
2012. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan vehetetlen ez a dráma, már bocs. majd túl leszel rajta.
2012. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor szeretsz valakit igazán ha el tudod engedni, ez nagyon önző tőled.
2012. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mélyedj bele a magyar helyesírás rejtelmeibe és máris rájössz, hogy a helyesírásod miatt jobban megéri öngyilkosnak lenni. Vágd már pofán magad és ne hisztizz.
2012. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Tedd meg! gondolom most meglepődtél, nem ilyen választ vártál...
2012. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagyunk egy páran akik ugyanazt átélték, amit Te. Én is tudom milyen fájdalmas, amikor látod őket együtt. Azt javaslom, hogy amennyire teheted, kerüld őket. És ne is gondolj rá. Gondolj arra, hogy mennyi szuper lány van, aki Rád vár! :)
2012. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg kéne mutatnod az exednek, hogy még boldogabb vagy nélküle mint vele! Legyen tartásod, és akármennyire nehéz is röhögj a képébe had higgye, hogy már nem jelent neked semmit. Mert ilyenkor ha látszik rajtad, hogy kézzel lábbal mászol utána akkor még azértis előtted fogja ölelgetni, szeretgetni a barátnőjét. És persze, hogy sokkal könnyebb sajnáltatni magad évekig mint felállni és túllépni, de ha ezt teszed mint most akkor előbb utóbb nem marad egy barátod sem, hiszen csak a múltban élsz és az olyan ember aki mindig sír, hogy milyen szar az élete az senkinek nem kell. Az öngyilkosságot pedig felejtsd el, vagy keress egy szakembert. Sok sikert kívánok neked, hogy minnél hamarabb túl legyél ezen a nehéz időszakodon! :)
2012. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hajrá, sok sikert.
2012. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!