Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a nőknek hogy állandóan bizonytalanságban hagyják a férfiakat? Nem vagyunk mi kőből, hogy mindent kibírjunk.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért jó az a férfiaknak, hogy állandóan bizonytalanságban hagyják a nőket? Nem vagyunk mi kőből, hogy mindent kibírjunk.
2012. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
kerdezo hat engem is hagytak mar parszor bizonytalansagban es altalaban nem lett jo vege.. de ra jottem altalaban ez olyankor fordult elo mikor mar elore bele eltem magam a kapcsolatba ott volt a hiba?
2012. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, ez nem igaz, a nők azok, akik még egy talán-t sem tudnak kimondani.
2012. dec. 3. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
De abból vagyunk. Egy ki..... sziklafal, amit nem lehet leomlasztani. Férfiak vagyunk így születtünk.:D
2012. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbben nem direkt csinálják. Többnyire az az ok, hogy még ők sem tudják, mit akarnak.
2012. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt mondom h ha mindig ilyen helyzetbe sodornak akkor hagyd békén őket és keress mást.

Tudja meg h nem vagy egy szerencsétlen fazon akivel lehet játszadozni.

2012. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 3: Naja, hány pasival volt már dolgod? :) Nekem ez a tapasztalatom.
2012. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert szerencsétlen vagy.

Azért csinálják ezt veled, mert látják, h megtennél mindent.

Szal már az elején tudják, h nem fognak veled összejönni, de arra viszont jó vagy, h szaladj utánuk meg legyen kiről "panaszkodni", h te h mész utánuk, tetszik nekik a helyzet.

Ne hagyd magad, ne legyél kutya!

2012. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavart régen, hogy a lányok könnyen kimondanak olyan szavakat, aminek nem érzik a súlyát. Pl. egy kapcsolat végén ha kimondja, hogy: -Köszi, találtam mást helyetted, egy jobbat.

Mintha a fiúknak nem lenne lelkük, és nekik bármit lehet mondani...

2012. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!