Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak, aki puának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak, aki puának vallja magát, van szüksége állandó kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor csak addig, amíg nem talál magának egy jobb csajt?

2012. dec. 3. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Hatos vagyok.

Igen kérdező, nap mint nap töltöm a csirkéket. :DDD


Hogyan csinálom? Itt őszinte vagyok.Amikor viszont egy kiszemelt nővel beszélek, akkor felveszem az aranyos és kedves arcomat. Azt mondom neki, amit hallani akar. Sokszor ő ,maga mondja meg, hogy mit akar hallani.Aztán egyberakja azzal, amit lát és már el is kaptam. Legtöbbször az van, hogy a csaj keresi az igazit. Én meg kiadom magam az legigazibb igazinak. ennyire egyszerű. A legtöbb férfi nem is tudja, hogy egy nő mit is keres, mire is gerjed.Én egy 10 perces beszélgetés után már tudom, mit mondjak neki ahhoz, hogy hamarosan lefeküdjön velem. A kedvenc csajozós témám a sanyarú kamaszkor, ahonnan nagy nehézségek árán kapaszkodtam fel idáig és most már nem állok le. Majd jövök a világot megváltó céljaimmal, hogy tüzön vizen át is megcsinálom, olyan gép van bennem. Ettől aztán szinte minden nő begerjed. A szép az, hogy akár tudja ezt egy csaj, akár nem, amikor akcióban vagyok,nincs ellenszer. Akár fel is háborodhatsz, de így működnek a nők.

2012. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A PUA-ság nyomorék dolog. Sok kisp.öcsű, önbizalom hiányos szánalmas lúzer azt hiszi, hogy mekkora KAN attól, hogy vett magának egy inget, és fel tud szedni részeg lányokat a discoban.


Amúgy pedig én nem PUA vagyok, de nem igazán szokott hosszú kapcsolatom lenni, mert nekem fontos, hogy egy lány nekem tökéletes legyen. Nem másoknak, nekem. És ez külsőre és belsőre is vonatkozik. Nem kötök kompromisszumot, mert nincs rá szükségem.


Viszont, amikor megtalálom ezeket a lányokat, akkor mindent megadok nekik, és csak ők léteznek, mert tudom, hogy mekkora kincset találtam.

Csak néha a sors keresztül tudja húzni az ember számításait.

2012. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Pali1977 ***** válasza:
Annak is megvan a szépsége, ha minden nap más mellett ébredsz, mint ahogy annak is, ha a szeretett nőt, csábítod el újra és újra (amihez azért több kreativitás szükséges) Mindenek előtt magaddal kell tisztáznod, hogy ez az életforma kielégít-e téged, vagy szükséged van-e állandó partnerre. Minden esetre gondolj arra is, hogy esetleg ha idősebb leszel, már lehet nem fogsz annyira kelleni a csajoknak, és akkor jó lesz majd ha lesz egy állandó nő, aki ott lesz melletted, bármi történjék is.
2012. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Örülök ennyi okos leírásnak. Akik itt írtak fogalmuk nincs mi a párkapcsolat. Amikor Ti dugni mentek, akkor arra készül. Egy párkapcsolatban nem biztos Te találod ki, sőt hamarabb elakapnak mire Te kigondolod. Maradjunk annyiban helytől és időtől is függetlenül. Aludni ennyi fiatalt basszus, hajnalban mit csináltok, ha már ilyen nagy a szátok? Lényeg ennyi férfi hüylének nézi a csajokat, így nem csodálkozom, nincs önbizalmuk, sajnos.
2012. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.

Kaptam egy kérdést privátban itt a gyakorin. Mivel elég sokszor megkérdezik tőlem, hogy hogyan lettem pua, azt gondolom nem gond, ha itt is megosztom veletek, hogy mit válaszoltam a kérdésre. Mert olvastam olyan hozzászólásokat itt, amelyek azt bizonyították, hogy az íróiknak halvány fogalmuk sincs, mit jelent a pua kifejezés. Szeretném azt is elmondani, hogy a 6-os és 11-es kommentek írójával nem értek egyet, mivel megnyilvánulásaiban jól észrevehető, hogy megveti a nőket.


A kérdés:


Láttam a kommentet, amit írtál, hogy már 3 éve Pua vagy és otthon tanultad magadtól. Erről kérdeznék pár dolgot. A neten utánaolvasgattam, azt írták, hogy önfejlesztéssel meglehet... életstílus váltás.. Meg hogy utcán le kell szólítani csajokat (napi mondjuk 5-8 csaj), és azzal ki lehet fejleszteni. Most az önfejlesztés tényleg dobna a helyzetemen? Ha leszólítok csajokat és gyakorlom, mennyi idő kell, hogy változás látszódjon? Neked milyen tapasztalataid vannak, vagy mik segítettek ebben?


A válaszom:


Igen itthon tanultam. Ez alatt azt értettem, hogy a neten megkerestem egy halom ingyenes infót a témáról. A pua.hu-n pl. van egy ingyenes e-book. A YT-on vannak magyar nyelvű videók, sőt azóta sztem vannak újabbak is. Aztán elkezdtem alkalmazni a tanultakat a gyakorlatban is, nap mint nap tökéletesítve a technikámat. Ez maga az önfejlesztés, vagyis hogy van egy képem önmagamről, hogy hol tartok most és hová szeretnék eljutni. Ez a KULCS! Ha nem látod, hogy hol vagy most és milyen emberré szeretnél válni, akkor az piszok nehéz lesz. Persze arra szükséged van, hogy milyen módon tudod elérni, hogy olyanná válj, amilyenné szeretnél. Ha alkotsz magadban egy képet a célodról, akkor menni fog. Adj magadnak időt, hogy ez a kép megszülessen! Ha kép már megvan és az olvasottak alapján elkezded gyakorolni, beindul az átváltozásod. Csak türelem, a lassú haladás is haladás.


Alapszabályok (ezeket én raktam össze, te kiegészítheted a magadéival)

1. Tisztelem és becsülöm önmagamat.

2. Tisztelem és becsülöm a nőket.

3. Céljaimat mindig szem előtt tartom és a megvalósulásukért nap mint nap dolgozom.

4. Minden nehézség egy tanulás - a tanulás pedig fejlődés.

5. Megjelenésemben, megnyilatkozásaimban önbizalmat, pozitív hozzáállást sugárzok.

6. Mindig és mindenkivel őszinte vagyok.

7. Minden helyzetben önmagamat adom.


Nem említetted hány éves vagy. Persze nem ez a legfontosabb kérdés, de azért van alapja.

Amikor elolvastál és megértettél már néhány dolgot a témában, kezdd el alkalmazni. Ne zavarjon, hogy kezdetben bénának érzed a beszédedet, a mozgásodat. Ez azért van, mert új terepen kezdesz el mozogni. Tudom, hogy eleinte nehéz megszólítani a lányokat, mert nem ezt csináltad addig. De azt is tudnod kell, hogy 10 csajból 6-7 a lelke mélyén örömmel veszi, hogy megszólítja őket valaki. Én mindig ezt tartottam szem előtt, amikor zöldfülű voltam még. A számok nem hazudnak. Kezdd el kipróbálni, hogy neked milyen hatásfokkal működik. Ha 10 megszólított csajból "csak" 3-mal tudsz hosszabb beszélgetésbe elegyedni, az nem kudarc, hanem tanulás. Az a 3 fog megtanítani arra, hogy jobb és még jobb legyél. Figyeld a nők rejtett és szóbeli megnyilvánulásait. Ha nem érzed, hogy nagy dumás lennél, az még előnyödre is válhat. Figyelj mit mond a nő és kérdezd, kérdezd és kérdezd! Ha ő beszél magáról, te meg kérdezel, azt fogja érezni, hogy figyelsz rá. Ha nem vagy annyira humoros, gyakorold! Ne feledj el mosolyogni! Ezt külön gyakorold, mert nagyon elengedhetetlen momentum.


A nőknek fontos, hogy a férfi magabiztos, humoros és céltudatos legyen.


Ezeket tartsd szem előtt! De mindig tiszteld a nőt! Ne vágj át senkit csak azért, hogy lefektethesd. A másik pua hozzászóló sajnos átvágja a nőismerőseit és magasról tojik a fejükre. Ez egy idő után vissza fog ütni neki. Ez biztos, csak idő kérdése. Te ne legyél ilyen!


Hogy mennyi idő? Azt nem tudom neked megmondani. Ha naponta gyakorolsz és nem engedsz magadnak pihenést, akkor 3-6 hónapon belül komoly eredményeket tudsz elérni.


Minden jót és sok sikert!

2012. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
puafestival. com és pualetoltes. com hasznos oldalak a témával kapcsolatban
2012. dec. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-s válaszában ez tetszik. "Figyelj mit mond a nő és kérdezd, kérdezd és kérdezd! Ha ő beszél magáról, te meg kérdezel, azt fogja érezni, hogy figyelsz rá" - ezt kell tudni az eladás technikában. Az ügyfélre figyelni, beszéltetni, az ügynök figyeljen. Ezt mindenütt lehet alkalmazni. Ehhez nem hiszem ezt tanulni kéne.
2012. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyíon hasznos dolgokat olvastam itt, köszönöm!
2015. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2015. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves Puák :DD Főleg 10-es válasz. Az általatok elmondott praktikák nemcsak a nőkre hatnak, hanem általában az emberekre. Haverok is begerjednek rátok ezektől.:D Persze nem úgy. De ők is tátott szájjal bámulják a vetítést, és nőttök a szemükben. Már akiében. Az hogy nektek épp a csajozás a célotok vele, az más kérdés :D De a vetítés univerzálisan hat....:) Erről nem a nők tehetnek, az emberek vannak így összerakva. Aztán, aki személyesen is átlát rajtatok, azzal így jártatok. De a legtöbb embernél hat. És ezzel semmi gond nincsen, azzal van gond, hogy elfelejtitek hogy mindkét nemre hat.. Basszus még a kutyákra, és állatokra is valamilyen szinten. Szóval ez nem egy olyan nagy találmány.
2019. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!