Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt aki eltartana? Pl a fizetése legyen legalább nettó 500 ezer Ft. Külső-belső nem számít. Vagyis azért legyen szép!

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 15:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Kilences, te nem tudod, mi az élet :)
2012. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
11. mert?? nincs igazam?? vagy mi a bajod??
2012. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van csak az én életemre nem érvényes..
2012. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
:DD okké
2012. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, te most antipetikus versenyben veszel részt?
2012. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Fülünyúl ***** válasza:
83%
Azt hiszem egész jól meg tudnék felelni az elvárásaidnak. Csak egy a bökkenő: nekem nem kéne ilyen gyökér.
2012. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 kriszti77 válasza:
Sehol :P
2012. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Fülünyúl:

Egy gyors randi esetleg? Hátha meggyőzlek az ágyban... :)

2012. dec. 3. 16:30
 19/44 anonim ***** válasza:
84%

Hogy Te milyen Undorító vagy Kedves Kérdező. Eleve mi az , hogy "Hol Találhatnék olyan lányt aki eltartana ?" Remélem hogy Téged jól seggbeszexuálnak a hozzád legközelebbi Utcasarkon,A fajtáddal együtt! És a Másik Személyes Kedvencem hogy: "akkor megmondom a faternak, hogy vállaljon pár plusz műszakot, neki már úgyis oda az egészsége, de én nem akarok kevés pénzért tönkre menni."

Már ne is Haragudj Kérdező,De te olyan szinte undorító vagy hogy ez hihetetlen.

2012. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Fülünyúl ***** válasza:
80%
#18: erre mondják, hogy álmodik a nyomor :) Nem tudom miből gondoltad, hogy szavaid megérintik lelkelmet és gyorsan találkozni szeretnék veled, majd rögtön az ágyamba vonszolnálak. Nem tudom, ezt hogy sakkoztad össze, de mintha nem ebben az univerzumban léteznél. Más csajoknál ez bejön? (költői a kérdés, némi szarkazmussal, mielőtt válaszolnál erre is)
2012. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!