Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt aki eltartana? Pl a fizetése legyen legalább nettó 500 ezer Ft. Külső-belső nem számít. Vagyis azért legyen szép!

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 15:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
64%
Normális vagy ember???????????????? Ha egyáltalán ember vagy!! A nőknek a háztartást is elég vezetni,nem hogy egy férfit ellássanak! Így sosem lesz barátnőd ha így állsz hozzá! Majd nyugdíjas korodban pihenhetsz! Addig küzdj! Megáll az eszem ez is csak egy mostani punnyadt lusta dögnek juthat az eszébe!
2012. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Flector 67 ***** válasza:
46%
Egy lány tartson el? Most ez komoly? Ennyire lusta vagy? Ennyire nem adsz magadra?
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
71%
Feltűnhetne valakinek, hogy a kérdés nem komoly, reakciókat vizsgál. Ilyen hülye ember egyszerűen nincs. :)
2012. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
59%
bírom hogy fel vannak háborodva amikor egy férfinak jut eszébe ilyen miközben a NŐK 80%-A EZT CSINÁLJA....
2012. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
65%

# 24


Ezek szerint én a maradék 20%-ba tartozom, szóval akkor "háborodok fel", amikor csak kedvem tartja, értve vagyok?

2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
27%

25.

oké. csak. nyugodj. le.

2012. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
18%
amúgy meg az természetes hogy te nem tartozol bele, mert a nők nem képesek ezt nyíltan bejelenteni (a kérdezővel ellentétben)
2012. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
67%

Jó. Eredj már a búsba a h*lye kliséiddel, ha nem tudsz értelmesen megnyilatkozni!

Nekem te ne p*fázzad, hogy mit vagyok képes bejelenteni, és mit nem! Nem hazudoznék, főleg nem egy anonim oldalon. Tanulok még egyetemen, nincs saját keresetem, itthon élek, pontosan megfelel nekem egy ugyanilyen pasi, és az is mind1, hogy a szüleivel milyen körülmények között él. Pont l*szarom, hogy kinek mennyi pénze van.

2012. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
11%
k.
2012. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
anyukád majd eltart te nagy mamlasz
2012. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!