Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szerelmes belém, volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Én nagyon imádom őt, megőrülök érte, ő viszont azt mondja, hogy neki nincs ez a megőrülés, viszont szeret ő is engem nagyon, és én kellek neki nem más. Fontos egyáltalán , hogy megőrüljön értem? Ez egy idő után úgyis elmúlik nem? És megmarad a szeretet. Tényleg szeret, meg a legjobb barátok vagyunk, mindent megbeszélünk, naponta órákat, jól érezzük magunkat egymás társaságában.

Ne pörögjek rá erre nagyon, hogy ő nem őrül meg értem, csak szimplán nagyon szeret?


2012. dec. 3. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ő nem barátnőd, hanem barát. Te magad is kimondtad. Ha egy csaj elkönyvel csak barátnak, akkor pedálozhatsz akárhogy, sosem fog szerelmeként tekinteni rád. Sajnos bele estél nála a barát kategóriába.
2012. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A szeretet szerintem erősebb a szerelemnél.


Szerelmet -különösen fiatalon- lehet érezni akár egy ismeretlen külföldi büdösszájú rockzenész iránt is.


Ne aggódj akkor ha minden nap Téged szeret, ha barátok vagytok, ha nem akar mást! Ez lehet erősebb, mint a meghatározhatatlan szerelem érzés, ami idővel majdnem mindig valóban elmúlik (és jobb esetben szeretetté alakul)


(Tapasztalatom szerint) azzal viszont, hogy teljesen körülrajongod nem teszel jót a kapcsolatotoknak. Ez persze nem 100%, lehet, hogy Rátok nem igaz.

2012. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló szerintem félreértett. Járunk. A barátnőm. És ő is szokott rajongani értem, mikor megkérkezem kényeztet csókolgat örül nekem, csak ő megmondta hogy nem azt érzi mint a filmekben hogy elolvad tőlem meg gyorsabban ver a szíve, hanem csak szimplán nagyon nagyon szeret, és én kellek neki, nem valami nagy szerelem. De nekem meg pont ő a nagy szerelem....
2012. dec. 3. 13:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor az lehet a baj, amit a másik hozzászóló is megemlített. Túlságosan kimutatod a rajongást érte. Ne tedd, mert ez kicsit vissza üthet. Ha minden kívánságát lesed, mindig próbálsz a kedvébe járni, az olyan mutyizósnak tűnhet a csajszinak.
2012. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha szeret, mi a probléma? Örökké tartó szerelem nincs.
2012. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A szerelem semmi más mint egy hormonok által létrehozott kémiai változás egy állapot ami elmúlik

Ilyenkor jön a "nem olyan vagy már mint ahogy megismertelek"

című dal 1-1,5 év után ami a hormonok lecsengése után következik.


Ne hiányold.Mi a párommal SZERETJÜK, TISZTELJÜK egymást soha nem volt köztünk rózsaszín ködös rajongásos szerelem

viszont nagyon jól megvagyunk, a szex is jól működik, együtt tervezzük a jövőt.Számíthatunk egymásra.Tisztában vagyok a hibáival ő is az enyémekkel.Elfogadjuk egymást, hasznos időt töltünk együtt.Tudom hogy ő lesz az akivel leélem az életem boldogságban nyugalomban,féltékenység és mindenfajta hiszti nélkül.Számomra ez sokkal többet ér mint bármilyen álomfelhő.


De kinek hogy.Engem az előző párom azért hagyott el mert újra szerelmes akart lenni...soha többet...

2012. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2012. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátnődnek. Nem csak ez a picsogós nyaljuk-faljuk egymást a szerelem. Sokkal jobban kezeli a helyzetet a barátnőd. Szeret téged és ezt hangsúlyozta is, csak te lovagolsz a témán és még a végén el is bizonytalanítod, hogy talán nem is szeret igazán, ha nem ezt a megőrülést érzi, mint te.

Sürgősen szokj le erről és bízz a barátnődben!

28F

2012. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez meg már hogy lehet? Most vagy szeret, vagy nem!?
2012. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok(sajnos), csak itt én vagyok a lány. 2 éves kapcsolat és pár hónapja mondta a szemembe a párom,hogy szeret nagyon,nem akar elveszíteni, de ő nem szerelmes,nincs rózsaszin köd.Fájt nagyon,mert én szeretem.Egyesek azt tanácsolták, hogy valószínűleg ez nem fog változni és hagyjam menni. Mások azt mondják, hogy a szerelem úgyis elmúlik idővel és ami marad az a fontos.Csak az a rossz, hogy egyik ismerősének azt mondta, neki hiányzik a szerelem:( szóval nem tudom. Lehet idővel te meg én hoppon maradunk és csak reménykedünk,de lehet simán boldogan leéljük az életünket a párunkkal:) 24/L
2012. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!