Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehetséges, hogy megtörténjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges, hogy megtörténjen?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 20-21 éves lány tud úgy szeretni egy 16-17éves srácot, hogy akár komoly kapcsolat is legyen belőle? Légyszi kort és nemet -trollok kedvéért:fiú/lány vagy- irjatok. Köszönöm :) Ja és max távkapcsolat lenne köztük. De a lánynak eddig CSAK TÁVKAPCSOLATA volt és egyszer sem lépett félre.
2012. dec. 3. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, Twilightban is működött.
2012. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges!

22irjatok.

Szívesen.

2012. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen x) egy büdös részt nem láttam belőle szóval sokat mondott...na de tényleg komoly válaszokat :SSS
2012. dec. 3. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te vagy a fiú :)

Amúgy miért ne.

18/F

2012. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,hiszen nem a kor számít a szerelemben.. Van egy olyan ismerősöm,akinek az anyukája 40 éves,míg az apukája 30. Az én szüleim közt 20 év van(apu az idősebb). Az tökmindegy hány évesek vagytok az a lényeg,hogy legyetek boldogok és hűségesek egymáshoz. És mások negatív véleménye (pl: neked öregebb pasi kellene!) nem számít.:) 13/L
2012. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyem a sziived utolsó :D látom nem esett le, hogy én vagyok a csóka :P de még irtam is, hogy a LÁNYNAK! :) szal nem magamról beszéltem :D de rendben... :\ csak hát nem tudom... engem az zavar, hogy őt nem e szólják meg érte :\\ mert nekem megveregetik a vállam, hogy te öcsém te tudsz... de aztán én tényleg SZERETEM... eddig ő az első ilyen barátnőm... aztán nehogy azért ne legyen velem mert a kor... :( bár őt elméletileg nem érdekli a korkül...
2012. dec. 3. 17:00
 7/9 A kérdező kommentje:
am foley: a barátnőm se látott egy részt se ;) :D nem szereti a mai "kacatb*zikat" élén azzal a vámpircsókával egészen Justin Bieberig és a szomszéd Gazsiig :)
2012. dec. 3. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor fiatalabb csaj..:D
2012. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,de a pasiknál 99%-osan biztos ez :)
2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!