Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti tényleg szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti tényleg szeretitek, ha egy férfi nőies (metrosexuális), azaz minden héten szoliba jár, szőrteleníti magát mindenhol, esetleg kozmetikushoz is eljár, stb?!

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyedül a kozmetikust értem meg. A többi két szokás az számomra nem vonzó. Szóval én egyáltalán nem szeretem az ilyen pasikat.
2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem.Ha nem hímringyó akkor szerintem nincs gond azzal hogy ápolt,és ad magára.
2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem egyáltalán nem jönnek be az ilyen ,,férfiak".
2012. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet látszik rajtuk mennyi lóvéjuk van ezért szeretik őket a csajok :D
2012. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Attól még lehet igényes, ápolt egy férfi, h nem csinál mindenféle olyan dolgot, amit nők szoktak, sztem.. Téged az se ábrándítana ki, ha minden napja arról szólna, h hogy áll a haja, meg mikor megy szoliba, vagy kondizni?! Őket én inkább a női kategóriába sorolnám. Szerintem a hímtagjuk kicsinységét akarják ezzel palástolni, vagy túl sokat homokoztak kiskorukban. :D
2012. dec. 2. 13:46
 6/23 anonim ***** válasza:

Ápolt lehet akkor is, ha ezeket nem teszi meg. Az àpoltsàg nem itt kezdödik...bàr vègzödhet itt:)

Nekem nem jön be.

2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
azt minden nő szereti ha egy férfi igényes, de sztem ezt nem lehet így kategorizálni, mindenkinek más jön be. én nem szeretem ha szoliba jár egy pasi, viszont azt a minimum h a hónalját és a kapitányt szőrteleníti, de pl személy szerint engem zavar az is ha szőrös a háta. de sztem ezzel a pasik is ugyanígy vannak, vannak dolgok amiket már el lehet várni a nőktől, pl láb szőrtelenítés, de mondjuk a műkörmöt nem szereti mindenki, és így tovább...
2012. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Idén kezdtem a fősulit, az az észrevételem, hogy átlagban a vidéki lányoknak nem jön be. A Bp-i csajoknak szinte természetes a pávaság, ők a tiszta férfiasságot kezelik kicsit elutasítóan, a vidékiek pedig ettől a műpasi-kategórától viszolyognak.

Mindenkinek jut valaki.

2012. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én pesti lány vagyok, de a páwáktól rosszul vagyok...
2012. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor én örülök, hogy vidéki vagyok. Nálunk vidéken van külön neve a településeknek legalább (város, falu, tanya). Legalább a vidékiekben megvan az igény a férfiak felé, a pestiek meg azt csinálnak, amit akarnak. Csak nehogy itt is elterjedjen a pháááwwhahság.
2012. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!