Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (normális válaszokat kérek mert az ideg összeroppanás hátárán vagyok lent folytatom)

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok Rühellek hazajönni amíg itt más örül annak hogy hazajön suliból meg várja a Karácsonyt itthon bántanak folyamatosan kicsit zörgök éjjel és reggel miért zörögsz hogy képzeled te ezt ? van két tesóm fiatalabbak nálam azok is ugy beszélnek velem mint egy kutyával meg hogy ki leszek dobva a lakásból hazajövök és ezt mondogatják menjek dolgozni mert egy hitvány ember vagyok barátnőmnek régen nagyon sokat veszekedett már le szokott róla de én nem tudom elfelejteni ezeket a veszekedéseket sehogy sem :'(:'( :'( és már ez miatt nem szeretem annyira de nem hagyom el MERT SZERETEM és le osztott hogy keressek más lányt aki normális meg ilyeneket... én ezt nem birom már :'( :'( minden nap fáj a fejem szúr a szívem remeg a gyomrom szúr a gyomrom remegek rám jön ilyen idegbetegség és olyankor ölni tudnék teljesen készen vagyok, senkire nem számíthatok családom is bánt mindenki:'(:'( tudom hogy az öngyilkosság nem ki út de én ezt nem birom már már 1 éve ez van és már kb 2 hónapja azt tervezem hogy legyek öngyilkos :'( mit csináljak? Nem kérek leosztást meg semmit sem
2012. dec. 3. 23:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Öngyilkos?!? Mert az mit old meg? Lőj két fülest a tesóidnak, az többet megold! A szülőknek meg magyarázd el, hogy te is létezel!
2012. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
aha löktem én már nekik 5 öt cserébe apám ugy megvert hogy tiszta kék volt a lábam ... :'(
2012. dec. 3. 23:17
 3/38 anonim válasza:
Hogyha, a környezetedben mindenki ekkora "barom", akkor legalább mutasd meg nekik hogy Te jobb ember vagy. Ez így csak az egészségedre fog rá menni.. amit meg "már kb 2 hónapja tervezel" az a legnagyobb hülyeség a világon. Azzal is csak azt érnéd el hogy Te lennél a vesztes ebben a történetben... Fiatal vagy, rengeteg lehetőséged van! Olvas sok könyvet amilyeneket szeretsz, találj egy álmot amiért érdemes harcolnod. Gondolj arra hogy sokan vannak ilyen körülmények között mint Te. Hidd el, csak rajtad múlik mit hozol ki az életedből. Ha Te is arra hajtasz idővel, de sokkal jobb, egészséges életed lesz!
2012. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Én már egy csomó álmot kitüztem egyik sem jó mert anyámék nem engednek semmit sem meg :( nem megyek holnap iskolába sem :S
2012. dec. 3. 23:35
 5/38 anonim ***** válasza:
Csaladsegito v Csaladgondozoba is elmehetsz.
2012. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
És intézetbe tesznek nem?
2012. dec. 3. 23:37
 7/38 anonim ***** válasza:

Amúgy normálisan jársz suliba? Nem bandázol, nem jársz haza részegen, drogosan? És mégis Te vagy a család fekete báránya?

Mert ha nem adsz okot arra, hogy korlátozzanak akkor van jogod lázadni a korlátok ellen!!

Láttam már ilyet mikor a kis tesó vissza élt azzal, hogy a szülők mindent bevettek kanyar nélkül amit mondott. És az idősebbet büntették. Nálad is így van?

2012. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Normálisan járok suliba!!! igen jó nem vagyok kitünö tanulo de nem is drogozom nem is cigizem régen cigiztem de leszoktam róla dolgoztam is a saját pénzemböl vettem és igen mindnet elhisznek neki és minden nap bántanak barátnömmel is öszevesztünk szépen én vagyok a rossz mindig holnap suliba sem fogok menni
2012. dec. 3. 23:39
 9/38 anonim ***** válasza:
3/ 23:33 -as nagyon jól mondja!!! Fogadd meg!!
2012. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Jóó megfogadok én mindent még is én vaygok a gyökér ember :'(
2012. dec. 3. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!