Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (normális válaszokat kérek mert az ideg összeroppanás hátárán vagyok lent folytatom)

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok Rühellek hazajönni amíg itt más örül annak hogy hazajön suliból meg várja a Karácsonyt itthon bántanak folyamatosan kicsit zörgök éjjel és reggel miért zörögsz hogy képzeled te ezt ? van két tesóm fiatalabbak nálam azok is ugy beszélnek velem mint egy kutyával meg hogy ki leszek dobva a lakásból hazajövök és ezt mondogatják menjek dolgozni mert egy hitvány ember vagyok barátnőmnek régen nagyon sokat veszekedett már le szokott róla de én nem tudom elfelejteni ezeket a veszekedéseket sehogy sem :'(:'( :'( és már ez miatt nem szeretem annyira de nem hagyom el MERT SZERETEM és le osztott hogy keressek más lányt aki normális meg ilyeneket... én ezt nem birom már :'( :'( minden nap fáj a fejem szúr a szívem remeg a gyomrom szúr a gyomrom remegek rám jön ilyen idegbetegség és olyankor ölni tudnék teljesen készen vagyok, senkire nem számíthatok családom is bánt mindenki:'(:'( tudom hogy az öngyilkosság nem ki út de én ezt nem birom már már 1 éve ez van és már kb 2 hónapja azt tervezem hogy legyek öngyilkos :'( mit csináljak? Nem kérek leosztást meg semmit sem
2012. dec. 3. 23:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%
Van egy lány ismerősöm akinél ez pont ugyan így történt. A szülőknél a kishugi volta kedvenc. Az pedig vissza élt vele hazudozott! Azt állította, hogy a nővére bántotta.
2012. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Igen nálam is hogy én megverem mikor nem de ö mit csinált?
2012. dec. 4. 00:32
 33/38 anonim ***** válasza:
51%

Ezért kell a családsegítő!!!

Egyébként az ismerősömnél is úgy lett vége, hogy a hugi az iskolában is csinált galibát. És pszichológushoz küldték a tanárok és az szedte ki belőle az igazságit.

2012. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Milyen galibát? ha nem gond
2012. dec. 4. 00:35
 35/38 anonim ***** válasza:
51%
Azt hiszem lopott, és másra kente ott is a balhét. Egyébként most 10 éves és a nővére 18. Kb egy éve van vége. Otthon mindég azt hazudta, hogy a nővére fiúzik, és őt pedig megverte, hogy hallgasson.
2012. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segitséget a kérdést töröltessétek köszönönöm
2012. dec. 4. 00:42
 37/38 anonim válasza:

Figyelj: ismerős a helyzeted! Nem vagy egyedül!1. A szüleiddel beszélned kéne, hogy ez így nem mehet tovább, és mondd azt, hogy "én is itt vagyok"

2. Nekem is van egy öcsém, aki mindent megkap, ő a "szent a sérthetetlen" a jó kisgyerek..ebből meg én a semmirekellő r*banc nővére://

3. Barátnőddel nem tudok mit mondani, beszélj vele!

Nem tudom, ezzel mennyire tudtam segíteni, esetleg privibe ha dobsz üzit akkor részletesebben elmondom!

És a legfontosabb : Ne légy öngyilkos, minden meg fog oldódni!! ;)


Egy lány:)

2012. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Latom el telt 1 kis ido.Mire jutottal? :S
2013. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!