Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (normális válaszokat kérek mert az ideg összeroppanás hátárán vagyok lent folytatom)

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok Rühellek hazajönni amíg itt más örül annak hogy hazajön suliból meg várja a Karácsonyt itthon bántanak folyamatosan kicsit zörgök éjjel és reggel miért zörögsz hogy képzeled te ezt ? van két tesóm fiatalabbak nálam azok is ugy beszélnek velem mint egy kutyával meg hogy ki leszek dobva a lakásból hazajövök és ezt mondogatják menjek dolgozni mert egy hitvány ember vagyok barátnőmnek régen nagyon sokat veszekedett már le szokott róla de én nem tudom elfelejteni ezeket a veszekedéseket sehogy sem :'(:'( :'( és már ez miatt nem szeretem annyira de nem hagyom el MERT SZERETEM és le osztott hogy keressek más lányt aki normális meg ilyeneket... én ezt nem birom már :'( :'( minden nap fáj a fejem szúr a szívem remeg a gyomrom szúr a gyomrom remegek rám jön ilyen idegbetegség és olyankor ölni tudnék teljesen készen vagyok, senkire nem számíthatok családom is bánt mindenki:'(:'( tudom hogy az öngyilkosság nem ki út de én ezt nem birom már már 1 éve ez van és már kb 2 hónapja azt tervezem hogy legyek öngyilkos :'( mit csináljak? Nem kérek leosztást meg semmit sem
2012. dec. 3. 23:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mikor?????
2012. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
3éve kb
2012. dec. 4. 00:02
 23/38 anonim ***** válasza:
Akkor az sem egy éve történt! Egyébként öt év után lehet kimondani, hogy gyógyult! Te akkoriban dohányoztál?
2012. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
nem dohányoztam kb 1 éve dohányoztam és kb 3 hete nme gyujtottam rá
2012. dec. 4. 00:05
 25/38 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megvan! Papád tüdőrákját össze kapcsolták a Te dohányzásoddal. Ezért voltak veled ellenségesek! A tesóid pedig meglovagolták a Te ellened fordult szüleid hangulatát. Ezt kihasználva be hízelegték magukat a szüleidnek. Most pedig vissza élnek vele!

Menj el a családsegítőhöz, Egy alapos beszélgetés szerintem elég lesz a szüleiddel.

2012. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Anyám is dohányzik apám is dohányzott
2012. dec. 4. 00:14
 27/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem érted! Nem a dohányzás a baj, hanem a következménye! Először féltésből voltak veled ellenségesek, csak ez átfordult. Lehet a tesóid itt tettek rá egy lapáttal. Először csak árulkodtak utánad, majd már olyat is mondhattak rád ami nem volt igaz. Csak hogy ők legyenek a kedvencek. Normális szülő ezt tudja kezelni és nem engedi elfajulni. Mert ha belemennek ebbe a csapdába akkor ez egy ördögi kör. Mindég csak rosszabb lesz és fokozódik!
2012. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
De értem hát már mindegy
2012. dec. 4. 00:22
 29/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy!! Meg kell állítani ezt a folyamatot! De ezt már csak külső segítséggel tudod megoldani!
2012. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
És milyen külső segitséggel?
2012. dec. 4. 00:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!