Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell, hogy szakítás után újra tudjon örülni az életnek egy 15 éves lány?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
meddig voltatok együtt?
2012. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
40 perc?
2012. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
15 másodperc!
2012. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyén től függ van akinél egy Pár nap , és van akinél több hét kell ahhoz hogy újra "tudjon örülni az életnek"
2012. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3 hónapig jártak, első szerelem, és a lányomról van szó. Én annak idején ilyen korban még nem jártam senkivel, ezért nem tudom, hogyan éli ezt meg egy "gyerek".
2012. dec. 4. 17:11
 6/14 anonim válasza:
25%
Úr isten. ennyit drámázni egy 15 évesnek? Nem pasizni, hanem játszani kellene. Élvezd ki a gyerekkort!!!
2012. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
bla bla bla...sírás az megy
2012. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért nyit meg topicot az, akinek nincs értelmes válasza a kérdésre. Könnyű gúnyolódni a másik emberen így, a névtelenségbe burkolózva. Itt aztán mindenki megmutathatja, milyen is valójában.

Köszönöm annak, aki értelmesen válaszolt.

2012. dec. 4. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagy része hiszti, és ezt nem rosszindulatból mondom, én is ilyen volt. Ilyenkor még nem tudnak igazán szeretni, viszont mivel nem ismerik a szerelmet, azt hiszik, mégis. Pár hét vagy hónap és magától rendbe jön, pár év múlva meg már csak röhög magán, hogy hogy gondolhatta, hogy szerelmes, és hogy egyáltalán egy percet is szomorkodásra fecsérelt egy ilyen eset miatt.
2012. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na, azért attól, hogy csak 15 éves, még érezheti magát pocsékul.


Kérdező: sokat nem tudok segíteni, 15 éves koromban még én is messze álltam a pasizástól :$ Viszont az "úgyis találsz sokkal jobbat" meg hasonló szövegekkel a mai napig a plafonra lehet kergetni.

2012. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!