Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot? Idősebb pasi.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? Idősebb pasi.

Figyelt kérdés
Sziasztok, kissé komplikált a helyzet, de jó lenne ha adnátok tanácsot érdekel a véleményetek! Szóval, a főnököm durván egy 10-sel idősebb nálam, nekem nagyon bejön és lehet hogy én is neki, egyre többször kapjuk el egymás tekintetét és észre veszem hogy néz. Szerintetek azért néz mert bejövök neki? Vagy azért mert zavarja hogy nézem és hogy hagyjam abba? Van valami ötletetek hogy mi legyen érdemes ezt tovább folytatni? Ezt a "játszadozást"... Előre is köszi! 21/L

2012. dec. 4. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán beszélj vele.


(ebből dugás lesz már látom)

2012. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy bejössz neki.10 év smafu!A játzadozást hagyjátok .fordítsátok komolyra!(persze ha a pasi nős családos...)
2012. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos lehetsz benne,h megakar dugni..
2012. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon tudok vele beszélni mert nem egy helyiségben dolgozunk, de egész nap látjuk egymást. És nincs rá alkalmam hogy beszéljek vele nincs kontaktunk egymással a szemezgetésen kívül... Jah és igen állítólag van felesége... Ő kb 35 körül van. Most akkor bejövök neki szerintetek? Amúgy elég szép lány vagyok azt mondják meg csinos. Ez imponálhat neki eseteleg h fiatal vagyok?
2012. dec. 4. 19:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de egy futó kalandra biztos jó leszel, többre nem.
2012. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Friss hús mindig jobb.
2012. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Ribi.
2012. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribi!! Nem is ismersz! Tanácsot és véleményt kértem a szituációról! Nem azt hogy engem bírálj hidd el én sem gondoltam soha hogy ilyen helyzetben leszek, de nem nagyon tud az ember az érzéseinek parancsolni...
2012. dec. 4. 20:02
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Dehogynem...
2012. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mit dehogynem? am értelmes válaszok jöhetnek még ha van esetleg valakinek ötlete h mit csináljak? vagy esetleg hasonló tapasztalat?
2012. dec. 4. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!