Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy mindenkibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy mindenkibe olyan gyorsan beleszeretek?

Figyelt kérdés

ha pl meg tetszik valaki, belsőleg is szimpatikus akkor elkezdek fantáziálni hogy eggyüt csinálunk mindent szinte már azon gondolkodok hogy milyen milyen lessz az esküvőnk milyen gyerekeink lesznek.. és ugy hogy közbe mégcsak nem is járunk és elalvás elött mindig ezek mennek a fejembe, és a végén teljessen belebolondulok ebbe az álomképbe.. és akkor van ciki ha nem ugy jönnek össze a dolgok és pofára esek:// ezért elakarom ezt hagyni ...

hogy hagyhatnám el? eddig nem nagyon ment mert nemtudok a gondolataimnak parancsolni.. 16/L


2012. dec. 4. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád + naiv vagy ill. kevésszer estél pofára. Ennyi.
2012. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unatkozol.
2012. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok... :)


20f


Nem szeretünk egymásba? :D

2012. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kezdeti lelkesedésnél nekem is mindig túlpörög az agyam. Csak tudom, hogy ez még nem a valóság, csak a fantáziám, így nem élek álomvilágban.

Egyszerűen csak meglódul a fantáziám és mindenfélét képes vagyok elképzelni. :D


21L

2012. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt én is ilyen voltam, de ma már nem vagyok ilyen... ez tényleg ilyen életkori dolog, majd később nem leszel ilyen :P
2012. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!