Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, kit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit választanátok, egy szerető, gondoskodó papucsférjet, vagy egy határozottat, aki nem mutatja úgy ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A kettő közötti jó lenne ...!
2012. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért feltétlen papucs,aki godoskdó,szerető?Micsoda hülyeség ez?!
2012. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább papucs...azt könnyebb kinevelni belőle,mint megtanítani érzelmet kimutatni :)
2012. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerető, gondoskodó papucsférj? Attól, hogy szeret és gondoskodik rólam, még nem papucs.
2012. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Az a papucs aki nem mutatja ki. Biztos fél...
2012. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én a határozottat választanám, de én nem vagyok érzelmes típus. A lányregényeken felnőtt romantikus érzületű csajok meg vihetik a papucsokat. :D
2012. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatból beszélek, aki szereti a barátnőjét és ennek hangot is ad, az papucsnak van titulálva!
2012. dec. 5. 13:23
 8/16 anonim válasza:

a határozott meg nem feltétlenül titkolózik az érzéseivel kapcsolatban sem. ismerek egy ellenpéldát, nagyon bejön.

egyébként ahogy a szavakat nézegetem, inkább az a különbség, hogy a papucs olyan érzéseket fejez ki, amiről gondolja, hogy várják, a határozott meg azt, ami van. ilyen szempontból is az utóbbira szavazok.

2012. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz papucs senki, mert szeret. A papucs nálam az, akit lehet irányítani, nincsen saját véleménye, mindent elnéz a nőnek. Én ennek pont az ellentétét szeretem, de hát ez nem túl meglepő, normális esetben a nő a férfit keresi a párjában, nem a kutyáját...
2012. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán inkább a határozottat, de még valószínűbb, hogy egyiket sem. Kicsit nehéz erre válaszolni, mivel már van férjem és ő egy szerető, gondoskodó, határozott típus, úgyhogy nem kellett a fenti lehetőségek közül választanom. De a határozottság nekem nagyon fontos szempont. Viszont az is, hogy legalább felém kimutassa az érzéseit.
2012. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!