Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha az egyik barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha az egyik barátotok összejön egy csajjal, akibe szerelmesek vagytok, vagy nagon tetszik nekitek, milyen ézések vannak bennetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy elég nehéz helyzet, de ha igazi barátom, akkor elfelejtem a csajt.
2012. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elég durvák... leginkább önsajnáló érzésem van, hogy nekem soha semmi nem jön össze, bezzeg neki... féltékenység, stb...
2012. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bennem az, hogy ne siessek annyira a bugyuta kérdések feltevésével, hogy ne írjak helyesen.
2012. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nőként voltam így egyszer régen. A barátnőm elcsábította a pasit, akiről tudta, hogy odavagyok érte, ráadásul úgy, hogy a csajnak volt pasija, akit dobott az új miatt. Hát elég kellemetlen szitu volt, és egy ideig kerültem is őket.

Aztán egy idő után a barátnőm nekem panaszkodott, hogy mennyire gáz a pasi, a szexben is lusta, önző, semmit nem nyújt a partnerének, és akkor már egyáltalán nem bántam, hogy nem jött össze! :D

2012. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barát tudta hogy nekem tetszik a csaj?? Akkor HaLÁL RÁ!
2012. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudja
2012. dec. 5. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg csakis magamat okolnám, mert f@sz voltam.
2012. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A létező legfájdalmasabb érzés..titkos szenvedés
2012. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer fordított helyzetben voltam.A barátnőmnek tetszett nagyon egy pasi aki meg én értem volt nagyon oda.Nekem is tetszett a pasi,de a barátnőmre tekintettel kikosaraztam,pedig nagyon ostromolt.Később megbántam,mert nagyon szenvedtem,hogy hagytam elmenni azt a helyes pasit,és persze a barátnőm meg most összejött valami másik fickóval és azóta le sem kakkantja a buksim.
2012. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!