Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már úgy? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy? Hogy amikor olyannal vagytok aki nagyon tetszik vagy szerelmesek vagytok. Folyt

Figyelt kérdés

... akkor picit féltek Tőle? Vagy nem is tudom, hirtelen minden akkora jelentőséggel bír... amúgy simán beszélgetünk bárkivel, de amikor Ő van ott, akkor nehezen megy... ha már együtt vagyunk, akkor is zizeg a hasam, ha hozzám ér, de ha meglátom már attól is... Fiúk, nektek is van ilyen? Lányok?

Olyan jó ez, ugye? Lubickoljunk az emlékekben vagy aki épp most éli át, az örüljön :P


2011. júl. 5. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
énis így vagyok. szerintem kimondottan rossz dolog
2011. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qmen ***** válasza:

Volt az első 3 csalódásig. :) Most is megvan az érzés, de csak módjával.

Az ilyen emberekkel az a bajom, hogy nem engem szeretnek, hanem idealizálnak, a szerelem fogalmába szerelmesek. Ebből kifolyólag képesek irreális elvárásokra, mert mindenáron a szőke/barna/fekete herceg eszményét akarják kivetíteni a delikvensre.

Szerintem ez nem jó, mert később elvárásokká alakulnak át ezek a kivetítések és nézni fogsz magadba, hogy úristen? mi romlott el? mi változott?

Holott semmi.


26/F

2011. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt.


De nem vagyok benne biztos, hogy ez olyan jó érzés.

Csak nekem általában azzal párosult, hogy nem kellettem annak a személynek.

2011. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont attól vagyunk zavarban, mert számít a másik, vagy nem?

Úgyértem lehetünk olyannal is aki egyáltalán nem mozgat meg, csak... akkor pont a lényeg vész el, vagy nem?


Köszönöm a válaszokat!;)

Ez olyan sörözős, beülős téma...

2011. júl. 5. 15:52
 5/6 anonim válasza:

jaj ne is mond :))) neha annyira hujen erzem magam...mindig azt erzem hogy huuu most mondtam 1 jo nagy baromsagot :)))


most pl tetszik egy fiu :D nagyon aranyos es annyira jol nez ki hogy mikor ramnez egybol elpirulok :))) en Erdelyi vagyok es 100%ig magyar :D a fiu viszont csak romanul tud...en szinte tokeletesen beszelek romanul de mikor vele beszelgetek mindig van valami amit rosszul mondok =))))

2011. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De ez jóóóó! ;)

Ez az ami mosolyt csal az arcunkra, egy egyébként uncsi napon, nem?

Hogy lázba hoz, még a puszta gondolata is :P

Téged is környékez a szerelem látom! Örülök!;)

Hajrá! :)

2011. júl. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!