Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal vagyok, de szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok, de szeretnék egy fiút, mert szerelemre vágyom (:D), és elég magányos vagyok. Senki nincs a közelemben, az ismerőseim közt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 19:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyok az igényeid esetleg?
2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem... nem igazán. Csak az a probléma, hogy az én körzetemben leginkább velem egykorú fiúkat látok, és ismerek, akik sajnos a korukhoz képest elég éretlenek, vagy ha van is köztük helyes, még "nem áll készen egy kapcsolatra". Ráadásul egy csomó a normálisak közt már ki van szolgáltatva az "olcsóbb áru" - nak, ha érted, mire gondolok. Ebben a világban már nemigen lehetnek nagy elvárásaim... :/ Remélem, kielégítő választ adtam. :)
2012. dec. 6. 15:13
 13/14 anonim ***** válasza:
én itt vagyok neked.sok mindent tehetsz érte. 18/F
2012. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudod... Van itt(en) pár probléma. Az első az az, hogy ugyebár mondtad, hogy magányos vagy. Ez a társfüggőség első jele. Amíg te nem tudod egyedül jól érezni magad, addig mással sem fogod igazán jól.

A másik, amit mondani akartam, hogy aki keres, az sosem talál. Ne keresd a fiúkat, majd ha eljön az ideje, ráakadsz.

Röviden ennyi, nem akartalak nagyon untatni. :)

Minden jót, légy áldott!

2012. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!