Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszeretne mutatni a szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszeretne mutatni a szüleinek, miért?

Figyelt kérdés
A barátom beszeretne mutatni a szüleinek,ez mit jelenthet és miért ?? Több mint két hónapja vagyunk együtt . És azért félek is ,hogy a szülei nem kedvelnének és ,hogy köszönjek ? :/ Én 14l ő 16f

2012. nov. 27. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyílván azért, mert fontos vagy neki és szeretné ha jobban részévé válnál az életének. A köszönést meg napszaknak megfelelően intézd pl Jónapot kívánok!
2012. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert normális esetben a felek bemutatják egymást a szüleiknek.
2012. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés ez, hoyg hogyan köszönj?:D

Ezt már aáltalános iskola alsóban megtanítják, hogy kinek hogyan kell köszönni:D

2012. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*hogy, *általános
2012. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert szeretné, ha a szülei megismernék azt, akit kedvel. Mivel 14 vagy, ezért a csókolom tökéletes. Én 16 évesen ismertem meg a párom szüleit és csókolommal köszöntem sokáig.
2012. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy "Jó napot!"-tal köszönj, mert az azt jelenti (főleg, ha lány vagy), hogy te is magázást várod el viszont! 14 évesen, úgy viselkedj, mint egy általános iskolás, az pedig a Csókolom!
2012. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy azért mutat be szüleinek, hogy később az egész kannibál törzs megismerjen, de azt tudd, hogy onnan nem jössz el épp testben, max épp lélek ami megmarad belőled.
2012. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!