Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnál ehhez? Ki a szülő?

Mit szólnál ehhez? Ki a szülő?

Figyelt kérdés

Dolgunk volt, megkérdeztem a nagyit, hogy arra a 2-3 órára elvállalná-e a gyerekeket (3 hós, 2éves). Nem nagyon tetszett neki az ötlet, holott ráér. Erre úgy döntöttünk, hogy akkor jönnek a gyerekek is. Mire közölte velem a nagyi, hogy na nem, azt nem engedi hogy őket is vigyük. (amúgy piacra készültünk szülinapi ajándékot venni, ahol már máskor is voltunk)


Már nem az első eset, hogy azt mondja, nem engedi, megtiltja, hogy a saját gyerekeinket hova vigyük... Igaz, hogy az autó az övé, de mi tankoljuk mindig és hát a mi gyerekeink...


2010. márc. 7. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Elég butácskák vagytok ha ezt hagyjátok, teljesen mindegy hány évesek vagytok (gondolom még elég fiatalok), de a saját gyerekét mindenki úgy neveli, oda viszi, ahogy ő akarja. Annak hogy anyuci neked megtiltson bármit is, már rég lejárt az ideje, és ennek semmi köze ahhoz hogy kölcsönadja-e az autóját. De hát ez nem is kérdés, ez magától értetődő.
2010. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Naneeee...

és ilyenkor ti? Azt mondjátok,oké anyu(ka),akkor nem visszük ahogy prancsolja? Mert ha egyszer is szó nélkül hagyjátok akkor rátok hatalmasodik.

Nem ezt mondom hogy rosz,olyan mint anyósom. Erős akaratú,és még ha végül tényleg nem is viszitek a gyerekeket,meg kell neki mondani,hog oké,a gyerekek maradnak,de ő ne mondja meg nektek kötelezően hogy mi legyen,mert ilyet nem tehet. Az van/lesz amit ti akartok,mert ti vagytok a szülei.

2010. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda hülye felfogás. Nem vigyáz rájuk, de nem is engedi hogy elvigyétek. Akkor hol maradjanak szegény gyerekek az utcán? Miért nem mondta inkább azt, na gyerekek veletek megyek és segítek, ha már ennyire nem tudja mit akar!
2010. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
32 évesek vagyunk...
2010. márc. 7. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
E borzalmasan egyszerű.Nem akarta elvállalni a vigyázást,mert mást tervezett be.Aztán mikor rájött,hogy bolondságot mondott és miért cipelnétek végig a piacon,akkor meggondolta magát és azt mondta,hogy nem engedi (a gyerekek érdekében) Egyszerűen rosszul fejezte ki magát.Szerintem.
2010. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

2. válaszoló vagyok

Nem a kor számít,hanem a természet.

Mint írtam,anyósom is erős akartú,pl a párom aki 33 éves és visszafogott,visszahúzódó természet nem is mer neki ellentmondani.

Én aki 6 évvel fiatalabb vagyok,sokkal inkább megmondom neki,hogy majd MI eldöntjük,mi legyen vagy ne legyen a gyerekkel,és ehez tartsa magát.

Ismétlem,picit legalább álljatok a sarkatokra,mert amíg tudja ki fogja használni ezt hogy ő a temperamentumosabb,és később nem tudjátok már leállítani.


Nekem amikor először anyósomra szóltam,iszonyatos csodálkozás volt,mert nem volt hozzászokva hoyg bárki is ellentmmondjon neki a családban,ahol ő a fönök.

2010. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy nem vihetitek? Könyörgöm 30-on felüli érett, felnőtt, családos emberek vagytok! Nehogymár a mama szabja meg hová mehettek a gyerekekkel! Elhiszem, hogy nem akar ő rosszat, de mi a jó isten köze van hozzá? Ha nem is olyan nagy dolog ez, akkor sem hagynám, hogy beleszóljanak ilyen dolgokba.
2010. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
15:46-osnak van igaza. lehet, éppen nem ez volt a terve aznap délutánra, de azt azért nem akarta, hogy miatta kelljen végigcincálnotok a gyerekeket a piacon. lehet úgy kellett volna kezdeni, hogy "piacra mennénk, el tetszik tudni vállalni a gyerekeket?" és akkor nincs félreértés...
2010. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!