Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy először rendes aztán már kérdezget dolgokat?

Figyelt kérdés
voltam már így pár fiúval, hogy tök jó fej rám ír beszélgetünk helyes is.. :) aztán meg később jön a kérdéseivel hogy mikor akarom a szüzességemet elveszteni meg hogy masztizok e vagy h éppen borotválom e? még 14 éves vagyok de már gyakran előfordult mikor ismerkedni próbáltam egy fiúval Facebookon. én nem akarom elveszteni a szüzességemet ilyen fiatalon nem akartok ilyenekről beszélni.... kitudja kinek mondja el aztán? Annyira rossz, hogy még barátkozni se tudok fiúval mert már jön a perverzségeivel.. van aki még ezt gondolja? vagy most mi a véleményetek erről?

2012. dec. 5. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig a veled egykorú lányok ezeket szívesen meg szokták osztani másokkal:DD
2012. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem:/ én az ilyen témában szégyenlős vagyok..
2012. dec. 5. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Én azt mondanám neked, hogy ha kérdeznek , akkor válaszolj. MONDD, hogy a szüzességedet házasság után vagy hajlandó elveszteni. Így aki csak mocskosságokat akar tőled, az lekopik. Az hogy borotválod-e meg szoktál-e masztizni az szerintem rendben van. MÁrmint azok a kérdések is rendben vannak.

Mi férfiak nagyon kíváncsiak vagyunk. Ezért nem szabad ránk haragudni. Szóval használd a fejed! :-)

2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pali1977 ***** válasza:
Aki arra érdemes lesz azzal úgyis tovább jutsz majd az ilyen kérdéseknél :) Légy türelmes :)
2012. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát drága, kicsi kérdező! Kérdezni már csak lehet....nem? Ha neked valami nem tetszik, megírod, hogy ez nem rád tart, ennyi. Ha majd jártok, majd többet is megtudhat rólad. Ám, az, hogy szűz vagy, az szerintem nem titok. A többihez szerintem semmi köze.
2012. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek bunkó kérdések így reagálhatsz rá egy "semmi közöd hozzá öreg"-et. Radikálisabb esetben 1 enyhébb káromkodással megtoldva. Ezek indiszkrét kérdések. Vagy ne is válaszolj rájuk.


Mondanám kérdezz vissza, hogy "na és te szoktál rejszolni?" de inkább ne mert csak még jobban felbátorodik a taplója.

2012. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a veled egykorú fiúkat a szexnél jobban semmi sem érdekli, úgyszólván teljesen normális. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, de nem kötelességed válaszolni nekik.
2012. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az elozonek tok igaza van, h oket ez erdekli.

a neten meg mindenki batrabb es ugy van vele, hogy nem ismer, ha bejon a dolog, akkor jo, ha nem, akkor se ciki, mert nem ismer.


En javaslom neked, h ne a neten ismerkedj ,hanem a barataiddal menj el valahova. Eletben senki nem lesz paraszt veled. Ezekre a kerdesekre meg ne valaszolj, mert elkeseredettnek fogsz tunni.

2012. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!