Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobjam a barátnőmet ezért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobjam a barátnőmet ezért, vagy beszéljük meg a dolgokat?

Figyelt kérdés
Összefeküdt nem 1x a legjobb haverommal.Amikor megtudtam,és első dühömben a fejéhez vágtam,zavarában azt mondta,azért csinálta,mert "a haverod jobb pasi mint te". Eléggé pipa vagyok rá,de még mindig azt érzem,hogy szeretem,és nem tudom,mi lenne a legjobb döntés,hagyjam ott,vagy beszéljük meg. Szerintetek? (ő amúgy 23,én 27)
2012. nov. 19. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Előre is bocs a kérdésért,nem szeretnék vájkálni a magánéletedben,de érdekelne,hogy tehetős vagy?
2012. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben..

kidobnám a ribancot , + arcon verném a "barátom"

2012. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem dobd ki, nem hogy megcsalt többször is, de még sértegetett téged, szerintem dobd ki, mi az hogy lefekszik a haveroddal és még utána a fejedhez vágja h azért mert ő jobb pasi mint te, erre már rögtön ki kellett volna dobnod, szerintem dobd ki minnél hamarébb, majd találsz mást, aki jobb lesz neked
2012. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

mit vágtál a fejéhez?

amúgy szerintem küldd el.

2012. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Bárhogy gondolkodom ezen, akkor lenne megbocsátható, (és még akkor is csak nagyon nehezen) ha egyszer történt volna. Mivel ez nem egyszer történt meg...gondolom érted mire célzok. Ha most megtörtént nem egyszer, később is meg fog. Olvastam hogy egy ember akkor mondja ki amit gondol valójában, hogyha dühös, vagy ivott. Innentől szerintem könnyebb lesz a döntés. Remélem segítettem. :)
2012. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát ha ez számodra kérdés, akkor neked nagyon nem lesz könnyű életed.
2012. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ja és én is megütném úgy a "barátomat" ahogyan csak bírom, és örök haragban lennék a "barátommal is" meg a csajjal is!

ha mos megbocsájtasz neki akkor továbbra is félre fog kúr.ni

de ha kidobod akkor megszabadulsz mind a kettőtöl

2012. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti,van egy jól menő cégem,abból elég sok zsé bejön.
2012. nov. 19. 15:54
 9/21 anonim ***** válasza:

a baratnodnek is es a legjobb(?) haverodnak is 1-1 hatalmas F*** you

itt nincs mit megbeszelni

2012. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hidd el ő már nem szeret téged de te se őt! ha nem hiszel nekem olvasd vissza a kérdésed! "Kidobjam a barátnőmet..." mi ő szemét,hogy ki kell dobni? O.0
2012. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!