Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lány létemre mért a fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lány létemre mért a fiúkkal érzem jól magam? A párom miért lányokkal?

Figyelt kérdés
Egyfolytába féltékenységi rohamaim vannak, alig foglalkozik velem mostanság, mindig hisztizek, ha más nőkkel ismerkedik vagy ilyesmi...Lehet megcsal? Valyon szeret engem? Hisz annyi mindent tett a szerelmünkért nagyon sokat bizonyított, de mostanában mindig veszekszünk, mert féltékeny vagyok...soha egy pasimra nem voltam féltékeny, de most nagyon...mit tegyek, hogy jó legyen? Ne barátkozzak fiúkkal ő meg ne lányokkal? Vagy ááá, hogy kellene? :// Segítsetek létszi :(((( 17/L
2012. dec. 5. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én is a lányokkal érzem jobban magam fiu létemre,mert velük jobban megértem magam,a fiuk társasága sokszor unalmas,mindig ugyanarrol szol: hogy rugtak be,kit dugnának meg,hogy dugta meg...stb...-az ilyen társaságot egy csaj,hogy szeretheti?
2012. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én magam is a lányok társaságában érzem jobban magam. Sőt a 2 legjobb barátom is lány. Olyan dolgokat tudnak rólam amiket egy fiúnak nem mondanék el. Nem tudom, mért van így, egyszerűen jobban kijövök velük. Ne értsetek félre vannak fiú haverjaim de az nem ugyanaz. És mint ahogy az első is írta, sokszor ugyanaz a téma. Én régebben nem is mondtam el a gondjaimat másnak de miután őket megismertem már nem volt nehéz.

Egyébként meg ezt a pároddal kellene megbeszélned. De azért arra számíts, hogy ha nincs semmi akkor nagyon rosszul fog neki esni, hogy nem bízol benne...

2012. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlaBlakon válasza:

Akár az előttem lévő két hozzászóló, én is kisgyerek korom óta a lányokkal lógok. Mi több, alapvetően elég feminin típusú pasi vagyok. (értsd: Testfelépítésre vékony, középmagas, és nem épp a jetiként szőrök kategória) Továbbá szokásaimat tekintve is... jobban szeretek a konyhában lenni mondjuk, mint hogy megnézzek egy meccset. Már csak ezért is jobban kijövök a lányokkal. (Nem vagyok homár, barátnőmmel az eljegyzést tervezgetjük) A legjobb barátaim is lányok. Akár csak az előttem íróknak, nekem is több lány barátom van.

Mégsem csalom meg páromat, mégis imádom.

Szerintem a veszekedéseitek csak a te féltékenységi hisztijeidből fakadnak. Próbáld meg ezt visszafogni, és elfogadni, hogy neki is több a lány ismerőse. Ha sokat bizonyított, és sokat tett, akkor meg ne féltékenykedj. És akkor ha velük jobban érzi magát mint a srácokkal? Nincs abban semmi rossz.

2012. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én a fiúkkal ill. férfiakkal tudok beszékgetni. Ők is velem. Tényleg olyan dolgokat elmondanak, amin meglepődtem, ajánlottam a táessal kellene erről dumálni. Szóval ne legyél féltékeny. Ne izgulj, minden emberben van féktékenység, kiben kevesebb, kiben több.
2012. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!