Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell smárolni? Még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MokusHun97 kérdése:

Hogyan kell smárolni? Még nem volt meg az első csók de félek, hogy amikor arra kerülne a sor bepánikolnék. Csak normális válaszokat! 15/F

Figyelt kérdés
Első,csók

2012. dec. 5. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hidd el abban a pillanatban nem fogsz pánikolni de annyi hogy adsz egy puszit a szájára utána mégegyet de ezuttal kinyitod kicsit a szád és a nyelved átdugod a szájába :) és forgatod a nyelve körül, ennyi :)
2012. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amit sokszor elrontanak, az az ó, hogy nem nyitják ki a szájukat kellőképp :)
2012. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Először én is be voltam parázva és idegesített, hogy mindenki azt mondta, hogy majd jön magától.

1.szájra puszi 2.szájra puszi csak kicsit kinyitod a szád 3.nagyobbra nyitod a szád átdugod a nyelved aztán vissza 4. átdugod a nyelved és elkezded "forgatni" a nyelved a szájában

Mivel fiú vagy, a "csóktörvény" szerint a nyelvest neked kell kezdened :)de ez végülis mindegy

Ha 100%-os akarsz lenni öleld át a lány derekát és hagyd hogy hozzád simuljon :D

2012. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most akkor a szájában, vagy a nyelve körül forgassam?
2012. dec. 25. 11:02
 5/6 anonim válasza:
a nyelve körül
2012. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem elsò csóknál még ne használd a nyelved ..csókold meg és kész!! (: sok sikert

17/L

2012. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!