Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat éve külföldön élek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve külföldön élek. Nem szeretek itt élni. Nyáron találkoztam egy macedón csajjal. Mit csináljak? Nem vagyok egy csajozós típus, félek az elutasítástól, nem vagyok bátor. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Leszólítottam(egy másik csajjal,meg egy pasival sétált)megadtam neki a számomat,mondtam találkozzunk másnap 15 órakor ugyanitt.Másnap elmentem,leültünk egy padra,beszélgettünk,mondta,ő szeret itt élni.Én mondtam,hogy nem.Nem nagyon beszéli a nyelvet,felajánlottam,hogy segítek neki,ha akarja,örült neki,megbeszéltük másnap délelőttre egy találkozót,sajnos késtem negyed órát,(önhibámon kívül.(nem volt ott a megbeszélt helyen,.pedig az első megbeszélt találkozónál felhívottt,(szám nélkül)mert kicsit elkerltük egymást.a számát nem kértem el,a nevét sem tudom sajnos,(nem kérdeztem).25éves,én 26 vagyok.Ez júliusban történt,említette,hogy három hónapra haza kell mennie,az ittartózkodás miatt.A szülei már régóta itt dolgoznak(megadtam az e-mail címem).Tudom,hogy hol lakik,és tudom a nőnek a számát,aki abba a tömbbe intézi az albérleteket.(Találkoztam már vele,más magyaroknak albérletet keresve)Egy nagyon jó barátomnak elmeséltem a történetet,ő azt ajánlotta mondjam el a nőnek,hogy keresem ezt a lányt,hátha tud segíteni.Nem értem,miért nem hívott fel,hogy miért késtem?Odamentem szótárral,könyvekkel.Lehet,hogy nem kellett volna mondanom neki,hogy ne verjük nagy dobra,hogy találkozunk,mert nem akartam,hogy a szüleim megtudják,mert mindig mondom,hogy nem akarok itt maradni,aztán mégis itt csajozom?Ezért késtem aznap,apa miatt.Nagyon tetszik ez a lány,nem tudom,hogy ez az albérletes nő segítene-e.Szerintetek nem ciki ilyen ürüggyel felhívni?Kérlek írjatok!Nagyon fontos lenne,hogy találkozzak vele,ha nem akarja már,hogy segítsek,az se baj,nem tudok mit csinálni,csak hadd tudjam megmondani neki,hogy nem akartam becsapni,tényleg csak segíteni akarok(semmi hátsó szándék).
2012. dec. 6. 00:40
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ez egy igazi hús-vér nő,csak én voltam béna,megilletődött mert nem kérdeztem meg a nevét...
2013. máj. 30. 19:21
 22/24 anonim ***** válasza:
Az igazi hús vér nőt úgy értettem, hogy ki kellene lépned végre ebből a romantikus szerepjátékból, hogy életedet és véredet feltetted egy egyszer látott névtelen nő megtalálására, akiről gyakorlatilag semmit nem tudsz. Pl azt sem, hogy őt érdekli-e a te bocsánatkérésed, vagy te magad egyáltalán? Te is tudod, hogy nagy valószínűséggel nem fogod megtalálni, mivel azt sem tudod kit keress. Próbálj inkább a körülötted élő, elérhető lányokra koncentrálni, és lehetőleg ne felejtsd el megkérdezni a nevét annak, aki megtetszik.:D
2013. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Zavarban voltam,nem mertem kérdezni semmit...Mindig így van ez nálam.:)

Az a baj,hogy nem tudok úgy ránézni más nőre,amíg őt nem találom meg.Amíg nem tisztázom ezt az egészet.Mindenkiben őt látom.Ha nem érdekli bocsánat kérésem nem zavar,csak tudja meg,lássa,hogy nem akartam becsapni,amit ígértem megígértem(segítek a nyelvtanulásban,ingyen)Ha akarja még

Ha már én sem érdeklem sajnos nem tudok vele mit csinálni,azt nagyon nagyon sajnálnám,bánnám...

Ő nem fog hívni,mert amikor utoljára láttam(2012 augusztus)akkor nézett én megálltam ránéztem majd tovább mentem,ideges voltam,nem volt kedvem beszélni.Nagyon csúnya dolog volt tőlem,ő azt hiszi,van valakim,ezért nem mentem oda,nem fog hívni soha.

Nagyon bánt,ez egy jó csaj,ezek után hogy nézzek más nőre?(csak szexpartnert látok bennük,semmi mást)

Nem akarom zaklatni,nem vagyok bolond,csak szörnyen idegesít a bénaságom.

2013. jún. 1. 12:44
 24/24 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt: Ha akarja még természetesen el is magyarázom,órát adok:),nem csak fénymásolatokat

Csakis a jó szándék vezérel.

Így beszéltük meg,ha tárgytalan,ám legyen.

2013. jún. 1. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!