Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat éve külföldön élek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve külföldön élek. Nem szeretek itt élni. Nyáron találkoztam egy macedón csajjal. Mit csináljak? Nem vagyok egy csajozós típus, félek az elutasítástól, nem vagyok bátor. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Leszólítottam(egy másik csajjal,meg egy pasival sétált)megadtam neki a számomat,mondtam találkozzunk másnap 15 órakor ugyanitt.Másnap elmentem,leültünk egy padra,beszélgettünk,mondta,ő szeret itt élni.Én mondtam,hogy nem.Nem nagyon beszéli a nyelvet,felajánlottam,hogy segítek neki,ha akarja,örült neki,megbeszéltük másnap délelőttre egy találkozót,sajnos késtem negyed órát,(önhibámon kívül.(nem volt ott a megbeszélt helyen,.pedig az első megbeszélt találkozónál felhívottt,(szám nélkül)mert kicsit elkerltük egymást.a számát nem kértem el,a nevét sem tudom sajnos,(nem kérdeztem).25éves,én 26 vagyok.Ez júliusban történt,említette,hogy három hónapra haza kell mennie,az ittartózkodás miatt.A szülei már régóta itt dolgoznak(megadtam az e-mail címem).Tudom,hogy hol lakik,és tudom a nőnek a számát,aki abba a tömbbe intézi az albérleteket.(Találkoztam már vele,más magyaroknak albérletet keresve)Egy nagyon jó barátomnak elmeséltem a történetet,ő azt ajánlotta mondjam el a nőnek,hogy keresem ezt a lányt,hátha tud segíteni.Nem értem,miért nem hívott fel,hogy miért késtem?Odamentem szótárral,könyvekkel.Lehet,hogy nem kellett volna mondanom neki,hogy ne verjük nagy dobra,hogy találkozunk,mert nem akartam,hogy a szüleim megtudják,mert mindig mondom,hogy nem akarok itt maradni,aztán mégis itt csajozom?Ezért késtem aznap,apa miatt.Nagyon tetszik ez a lány,nem tudom,hogy ez az albérletes nő segítene-e.Szerintetek nem ciki ilyen ürüggyel felhívni?Kérlek írjatok!Nagyon fontos lenne,hogy találkozzak vele,ha nem akarja már,hogy segítsek,az se baj,nem tudok mit csinálni,csak hadd tudjam megmondani neki,hogy nem akartam becsapni,tényleg csak segíteni akarok(semmi hátsó szándék).
2012. dec. 6. 00:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ma hála Istennek felhívott az albérletes nő,megbeszéltünk egy találkozót 10:30-ra,felvitt a lakásra,leírtam a havi bért,rezsit,(jól eljátszottam,mintha tényleg az ismerőseimnek kéne az albérlet).Aztán rátértem a lényegre:mondta,hogy nagyon sokan laknak ebben a lakásban,ő csak magyaroknak ad ki,nem tudott segíteni sajnos.Nem tudom mi tévő legyek.Nyáron minden nap el fogok menni a parkba,remélem találkozni fogok vele újra.Mi mást tehetnék?
2012. dec. 20. 22:23
 12/24 A kérdező kommentje:

Találkoztam december végén a nővel,nem tudott segíteni,ő csak szlovákoknak,magyaroknak ad ki lakást.Mondta,hogy van egy kollégája,aki foglalkozik a macedónokkal,akkor nem mertem elkérni a kollégája számát,majd ismét felhívtam,hogy adja meg a kollégája számát,hátha tudja a macedón csaj nevét.Azt mondta fogalma sincs...pedig decemberben mondta,hogy van kollégája.....

Írtam egy közösségi oldalra a "Macedónia közösségnek",egy csaj,aki ugyanabban a városban él mint én, elolvasta, mondta segít,megkérdezi az ismerőseit.Sajnos nem járt sikerrel.Azt mondta,ha megtudja írni fog.Még nem írt.Valami,a fiatalok körében közismert helyi weboldalra kéne feltenni ezt a sztorit.

2013. febr. 8. 09:12
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, minden tiszteletem a tiéd, hogy nyár óta ilyen kitartóan keresel egy lányt, akivel (ha jól értem) életedben egyszer találkoztál, nem tudod sem a nevét, sem az elérhetőségeit. Szívből kívánom, hogy megtaláld, és benne is ugyanazok az érzések legyenek irántad, mint fordítva. De a realitásokból kiindulva: csak az idődet vesztegeted. Nekem az az érzésem, hogy erővel "belemenekültél" egy nemlétező szerelembe, mert bátortalan vagy kapcsolatokat kezdeni. Ennyi energiával, már találhattál volna egy igazi barátnőt, akire nagyobb szükséged lenne, mint egy álomképre.
2013. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az elismerést!Tudom,nem lesz könnyű,de nagyon bízom benne.Addig nem is fogok más nőre nézni,míg meg nem találom.Gyötör a bűntudat,azt akarom,hogy tudja,hogy nem akartam becsapni.(láthatja a kinyomtatott nyelvtani anyagokon a dátumot(2012 november).Tényleg,komolyan segíteni akarok,nem várok el semmit,ha elküld,az se baj már,csak hadd tudjam odaadni neki,hadd tudjak beszélni vele egyszer.Nem fogom zaklatni.
2013. febr. 11. 15:21
 15/24 A kérdező kommentje:
Ez nem tetszik,de nagyon:Miért nem tudott az albérletes nő segíteni?Megkönnyítette volna a dolgom
2013. febr. 11. 15:22
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerinted hogyan tudna bárki megtalálni egy lányt, akinek nem tudod a nevét, semmilyen elérhetőségét. Mióta elment, az "albérletes nőnek" bizonyára volt/van ezer egyéb dolga. Ennek a lánynak a megtalálása csak neked központi kérdés, másnak abszolút nem az.

Nem igazán értem, hogy ha neked a kinyomtatott dolgok átadása olyan fontos, és nem is számítasz másra, akkor miért nem nézel más nőre? Most a nőt szeretnéd, vagy azt, hogy ne nézzen egy link pasinak?

Elolvastam még egyszer a kiírt kérdésedet.

Hát..."Lehet,hogy nem kellett volna mondanom neki,hogy ne verjük nagy dobra,hogy találkozunk,mert nem akartam,hogy a szüleim megtudják,mert mindig mondom,hogy nem akarok itt maradni,aztán mégis itt csajozom?" Lehet, hogy ha pontosan értette amit mondasz, akkor nem is akarna veled többet találkozni, joggal. Nekem ilyet mondana egy pasi, helyből otthagynám a bánatba. Találkozgasson azzal, akit nem szégyell "nagydobra verni". Hány éves vagy te, hogy a szüleidnek be kell számolnod minden lépésedről?

2013. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem,nem kell beszámolnom(26 vagyok).Nem volt szép tőlem,de megijedtem,hogy ha a szüleim fülébe jut,akkor reménykednek benne,hogy talán a lány hatására én is kint ragadok.Ezért nem akartam,hogy tudjanak erről az egészről.Nem a lányt szégyellem,ha akar még tőlem valamit,örülnék neki,de nem számítok,reménykedem benne.Bár szeretném.Egyébként már elmeséltem ezt a történetet a szüleimnek,január elején(nem bírtam tovább magamba tartani)Azt mondtam nekik,örülnék,ha a barátnőmnek mondhatnám ezt a lányt,ha tudna velem Magyarországon élni.Csak akkor.Ha nem is jönnénk össze,jó barátok lehetnénk,segítenék neki,amiben csak tudok.Jó viszonyt szeretnék ápolni vele.Ez a lényeg.Nem ringatom magam semmiben,pedig nagyon jó lenne.Remélem nem haragszik rám.Látni akarom őt,bocsánatot szeretnék kérni.Amikor késtem 15 percet,hívhatott volna,hogy mi van velem.Miért nem tette?A késés után kb augusztusban láttam őt a találkahely,a fagyizó előtt,nézett engem,én is őt egy darabig,de nem készítettem el akkorra a fénymásolatot,így nem mentem oda.Szánom bánom.Ideges voltam akkor,nem csináltam meg a papírokat,mit mondhattam volna?
2013. febr. 11. 22:41
 18/24 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem találtam meg.Ma bejutottam abba a lakótömbbe,ahol az albérletes nővel beszélgettem(ahol szerintem a csaj lakott).Beledobtam néhány postaládába egy levelet,amin megírtam,hogy kit keresek,és mellékeltem a számomat is.Remélem a legjobbakat.
2013. máj. 27. 23:22
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát, hallod ilyen csak a romantikus filmekben létezik!:)) Azért szerintem megpróbálhatnál végre egy élő, hús-vér lánnyal is ismerkedni, egy névtelen ábránd helyett. Felnőtt férfi létedre, egy mesében szerepelsz. Ennyi kitartás és ragaszkodás láttán bármelyik nő boldog lenne, hogy megtalálta a tökéletes pasit.:))
2013. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsó hozzászólást!!!:)

Elnyerte tetszésem!!!!:)

Ez egy igazi nő,csak meg kell találnom.:)Nem tudok más nőre gondolni,amíg nem beszélek vele.

Ha ne adj Isten barátja lenne már,akkor értelem szerűen muszáj tovább állnom.

2013. máj. 30. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!