Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van barátnője, miért köszön el más nőtől üzenetben "puszival"? (akit ráadásul nem is ismer)

Figyelt kérdés
Szerintem ezt azért nem kéne...
2012. dec. 6. 10:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
vedidegen?? max neked cadidegen
2012. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ennyire ne légy féltékeny!

Viszont ha az vagy, akkor nem bízol benne egyáltalán, sőt magadban sem! Szomorú.... :/

2012. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas...
2012. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Héj emberek nem kell félreérteni!Én is járok társaságba és illő barátok között megpuszilni a másikat, még ha idegen is.De ezzel befejezni egy ismeretlen személynek írt levelet nem hinném,hogy helyénvaló.Valahogy olyan nyomulós is meg minden.Elhiszem,hogy valakinek ez természetes és nincs rossz szándék benne, de nekem sosem lesz az.

Amúgy velem csinálta ezt egy random srác, a barátom meg nem így beszél idegen csajokkal szerencsére.

2012. dec. 6. 19:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincs más hátra, meg kell öld a barátodat.
2012. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez mekkora hülyeség már bocsi :D

az én barátomnak nincsenek lány barátai, de amikor bemutattam neki a legjobb barátnőmet puszit adott neki. hűha :D én is szoktam a fiú barátaimnak köszönésnél...:D méghozzá a pasim szeme láttára. ez nem megcsalás, arcra adott puszi nem csók!

2013. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!