Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik valaki, szeretnéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, szeretnéd megkapni, figyeled. , de akkor mi az akadálya, h nem lépsz? Reagálok, nekem is bejön az illető, ha rám néz én is rá, mosolygok! Mi kell még? Mégis mitől féltek PASIK?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
"minél kevesebbet kelljen beletenni a kapcsolatba" De ez nagyon nem így van!
2012. dec. 6. 15:38
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

De sajnos pedig igen,jó tisztelet a kivételnek,de hamar kinyillik a csipátok,én tapasztalatból beszélek.És nem vagytok egyenesek se mindig,itt is tisztelet a kivételnek.

Ez most hosszú lesz,de hozok példákat.

1.Van egy szép lány,igényes,összejött a vele a haverom,aki nagyon sikeres,céges autó,jól néz ki,okos,edz is.A csajnak sok mindent megadott,a lány persze el kezdett hízni,sajnos tradícionálisan,már nem figyelt magára,már nem figyelt a kajára,és a haver többször rászólt,hogy ha nem változtat akkor le is út fel is út lesz neki.A csaj persze azt hitte,hogy a fekete is fehér.Aztán kirúgta ,,a cégtől" a csajt :D

Persze sírás rívás,és a barátom volt szemét,de abba nem gondol bele,hogy ez várható volt.

2.Az én esetem,nem fényezem magam félre ne értsd,DE izmos vagyok,jó alakú,igényes,jó megjelenésű,most már anyagilag is jó helyzetben,tudok szexelni,a nő örömére tenni,nyelveket beszélek.

És a csaj többször eljátszotta a bizalmamat,hogy megbeszélt időben nem találkoztunk,nem jött el,persze fel se hívott fel se vette a telefont.Őszitén ez mi??

Kinek hiszi az ilyen magát,csak mert luka van?

És amikor kirúgtam a csajt még nézett nagyokat,azóta se talál ilyen pasit.

Félre ne értsd nem nagyképűségből,csak akartam,hogy lásd a helyzetet.

Érdekes dolgok ezek,filozófálgatni való. :D

2012. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Most ezt általánosan kérdezed, vagy van valaki, aki nem nyit feléd, de te arra vársz, hogy lépjen már?

Aki fél az biztos túlgondolkodja a dolgokat és berezel.

2012. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem csak általánosan.Minden nap hasonló szituációban vagyok!
2012. dec. 6. 15:54
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a válaszolóknak van igazuk. A lányok olyan szívesen játszadoznak, hogy ők olyan valamik, amit ki kell érdemelni, de ha rosszul bánnak velük, azt hangoztatják önérzetesen, hogy ők nem használati tárgyak. Egyenjogúságot prédikálnak, de ők nem kezdeményeznek, ők nem fizetnek a randin, őket meg kell hódítani, ők csak válogatnak.

Szerintem semmi gáz nincs azzal, ha te kezdeményezel. Lehet, hogy a pasi bátortalan, bizonytalan, nem küldesz egyértelmű jeleket, nem tudja mit akar, vagy akaratodon kívül azt sugárzod, hogy ne közeledjen, ezernyi oka lehet. Tessék szépen kézbe venni az irányítást, nem harapnak a fiúk :)

21L

2012. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy lány mondta nem pasi :D:D

Csajként tök jól látod a szitut 21/l,meg korod ellenére is. ;)

2012. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15 ös, nagyon bírlak! CSak ilyen nőket! <3
2012. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!