Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mar nem erdeklem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mar nem erdeklem? Vagy csak feltekennye akar tenni?

Figyelt kérdés
Szoval nemreg szakitottam a baratommal mert o azt mondta h megtettszett neki a volt baratnoje , hogy felidezodtek benne valami erzesek es h szep a csaj , de engem nagyon szeret es h olyan cuki vagyok .Tudni illik , hogy egy buliban talalkozott vele amire nem tudtam menni mert beteg voltam ...en megkerdeztem tole h akar a csajjal jarni es aztmondta h nem ,de azt is mondta h lehet h mi ketten tul hamar jottunk ossze mert mindketten iden leszunk 17 evesek es mar majdnem 2 eve voltunk /vagyunk egyutt .Kerdeztem h mit akar es mindenre csak azt h nem tudja ... Erre en azt mondtam neki , h hagyom mert nekem nem kell egy olyan barat akinek mas is tettszik mikor velem van . O nem akart szakitani de en mondtam neki h csak akkor irjon ha tudja h engem szeret es nem kell neki mas mert elismerem meg tenyleg fiatalok vagyunk es nekm is volt h picit tettszett mas de nem mondtam el mert tudtam h ugysem hagynam el ot senkiert .De ha o elmondta biztos tudta h nekem rosszul fog esni es lehet szakitok .Na de az a fura h amiota szakitottunk ugy beszel velem mindtha soha nem jartunk volna kiveve tegnap elott este mert akkor reszegen irt olyan fura smsket h tudnam milyen jo velem es ilyenek ,aztan tegnap reggel meg boldog noknapjat kivant es megjegyezte h kibontva jobb a hajam amit amugy hetfon vagtam le.(megjegyezem h meg csak asarnap vagyis hetfo elott egy nappal szakitottunk)Ezek mellett facebookot is csinalt ,ami eddig nem volt neki es hulyesegnek tartotta .Csak feltekennye akar tenni ? V ellenorizni akar mert am feltekeny tipus nagyon es igy lathatja h mit csin a facebookon ?Mert tegnap megjegyezte h latta h kommentaltak valamilyen fiuk ... Azert nem ertem mert ha nem szeretne akkor miert vette volna eszre a hajam es miert irt volna nekem mikor reszeg volt ?Am lehet az is baj h meg nem fekudtem le vele ? 16L .Bocsi a hosszu leirasert es legyszi fejtsetek ki errol a velemenyeteket .
2012. márc. 9. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
hát sztem tuti féltékeny, meg haragszik magára h olyan hülye volt h más lány teccet meg neki és nem tarto eg téged!!!és ha az a baja h nem feküdtél le vele akk meg szard le!!!akinek csak arra kellesz az nem érdemel meg!!!
2012. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszodat :*:*:* nagyon sokat segitettel
2012. márc. 10. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
szivesen :Dmáskor is!!!
2012. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!