Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akar tenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, vagy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy közös bulin rontottam el a dolgot. Együtt mentük azzal a barátommal aki tetszik nekem és a közös barátok szerint én is tetszettem neki. Hosszan beszélgettem egy sráccal amin neki láthatóan nem tetszett ezért ő is keresett egy csajt. Itt követtem el a hibát kicsit ittasan csókolózni kezdtem persze csak dacból azzal akivel korábban beszélgettem. A srác aki tetszik nekem ezt valószínűleg végignézte.

Most találkozgat a lánnyal.

A kérdésem az, hogy szerintetek lehet hogy csak féltékennyé akar tenni vagy egyszerűen csak végleg leírtam magam nála.

Hozzátenném huszonével korosztály vagyunk már. :(


2012. jan. 11. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a huszonével korosztály?
2012. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

végleg leírtad magad(pont)


nyilván szarul esett neki, az is lehet, hogy megkönnyezte, de már feladta, és nem is foglalkozik veled, új csajnál próbálkozik. ienkor már mindegy mit teszel, az agya simán ki is vert téged a bejösz kategriából

2012. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő 28 éves és 26.
2012. jan. 11. 16:24
 4/14 A kérdező kommentje:
Elírtam bocs! Huszonéves.
2012. jan. 11. 16:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy féltékennyé akarna tenni, de nem írtad magad le teljesen, bár elég nehéz lesz valamit is összehozni.


Valahogy vedd fel vele a kapcsolatot és fokozatosan légy vele egyre többet. Talán még nem ment el a hajó.

2012. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Erika te vagy az?!
2012. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem Erika vagyok. :)

Viszont ezek szerint nem vagyok egyedül.

2012. jan. 11. 16:28
 8/14 A kérdező kommentje:

Magamról annyit, hogy szépnek tartanak. Persze ez is elég relatív.

A másik lány pont az ellentétem. Ő talán nem olyan túl szép viszont olyan aki mindenkinek szimpatikus elsőre, mert kedves kisugárzása van.

2012. jan. 11. 16:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad magad nála. Nekem se kéne egy ribanc, márpedig aki olyannal csókolózik, aki nem a pasija (és nem is akar összejönni vele), az ribanc.
2012. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bár még soha nem fordult velem elő ilyen, akkor valószínűleg tényleg úgy viselkedtem. :(
2012. jan. 11. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!