Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » OK, most már komolyan halálosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OK, most már komolyan halálosan elegem van abból, hogy nem találok csajt, akit "találok", az foglalt vagy nem akar semmit. Leírná ide mindenki vázlatosan, hogy hogy ismerkedtetek meg a barátotokkal, mit csinált, hogy jutottatok el a járásig?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy nekem vannak irreális elképzeléseim a csajozásról. Csak párokat látok meg szexről hallok mindenhol, de az odavezető útról kussol a világ. Valós esettanulmányokat szeretnék látni, hogy megértsem, hogyan működik ez, mert a folyamatot magát soha nem látom.
2012. dec. 6. 18:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
20.
2012. dec. 29. 12:36
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Adok egy nagyon hasznos tanácsot, végigolvastam mindent...

1. Eleve unszimpatikus vagy, hogy itt rinyálsz....sajnáltatod magad, próbalkozni kell, vagy bejön, vagy nem, és ha nem, akkor tovább lépni...

2. Amilyen szexista volt az egyik kommented (hiába irtad oda, hogy nem annak szántad) én több szót nem is pazarlok rád, szerintem inkább magadba kéne nézni, miért nem akar tőled senki semmit....

2013. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
*bocsánat, ez két hasznos tanács volt, nem egy....
2013. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
...de egyet sem ért.
2013. ápr. 18. 14:46
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha van időd, leírom, miért mondom ezt, de gondolom egy ilyen savanyú szexistát nincs is kedved végighallgatni...
2013. ápr. 18. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!