Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a karácsonyi ajándékát?

Figyelt kérdés

A barátomnak parfümöt akartam venni,meg mellé egy kis díszt,de a parfüm helyett after shavet-et sikerült vennem abban az illatban! Ez béna ajándék?

(Utólag egyébként eszembe jutott,hogy lehet,hogy a nővérétől parfümöt kap)


2011. dec. 23. 14:35
 1/5 anonim válasza:
A karácsony nem csak az ajándékról szól, hanem a szeretetről... ha nem tetszik neki akkor hagyd ott, mert akkor egy szívtelen disznó !
2011. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Akkor gáz, ha lánynak vesznek after shave-tXD Az a lényeg, hogy van mit a fa alá tenni:)
2011. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem így is jó

max cseréld ki ha megvan a blokk

2011. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja vagy nem volt parfüm?

azt hittem véletlenül vettél after shave-t

2011. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az illat ugyanaz amit szeret, akkor nem rontottad el.


Aki szerint a karácsonyi ajándékozás a szeretetről szól, az gondolkodjon már egy kicsit: a szeretet meg egymás ismeréséről, egymás vágyaira odafigyeléséről is szól. Én például rohadtul nem örülnék egy szerszámkészletnek, vagy valami gyerekes plüss ingyombingyomnak (28 éves nő vagyok) de a karácsony nem is arról szól nálunk, hogy odavetek valami vackot a másiknak, aztán ha nem örül neki akkor még én vagyok felháborodva...

2011. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!